REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Bimber Boys na otwarcie koncertowego sezonu
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

W niedzielę, 12 lipca, zapraszamy do amfiteatru na koncert Bimber Boys. Grupa inauguruje cykl letnich koncertów organizowanych przez Chełmski Dom Kultury

Chełmski Dom Kultury w ostatnim czasie testował i montował nowy sprzęt w amfiteatrze w Kumowej Dolinie. Są nowe światła sceniczne i nagłośnienie. Jak to wszystko zadziała, będziemy mogli się przekonać już w niedzielę, 12 lipca. Znany i lubiany chełmski zespół Bimber Boys o godz. 19.30 zagra koncert “Sułtani dancingu”. Wstęp wolny!

I tak ma być w kolejne wakacyjne weekendy. ChDK ma w planach organizację cotygodniowych występów lokalnych zespołów na scenie w amfiteatrze.

Za tydzień, 19 lipca, zagra zespół Cookies Band. W podstawowym składzie to piątka doświadczonych muzyków, którzy nie dosyć że traktują swoją pracę profesjonalnie to jeszcze czerpią z tego ogromną przyjemność – a to słychać w ich graniu! Członkowie zespołu z sukcesami brali udział w licznych programach i telewizyjnych show typu Must be the Music, Bitwa na głosy czy Voice of Poland.

Wejście na koncerty jest nieodpłatne, ale

nie możemy zapominać o bezpieczeństwie.

W amfiteatrze obowiązują zasady:

– otwarcie bram amfiteatru nastąpi 12 lipca o godzinie 19:00,
– ograniczona liczba widzów – 150 osób,
– obowiązkowe maseczki,
– obowiązkowy pomiar temperatury (osoby z temperaturą powyżej 37 stopni Celsjusza nie będą wpuszczane na teren amfiteatru),
– zajmowanie tylko wyznaczonych miejsc,
– zakaz spożywania artykułów spożywczych na terenie amfiteatru,
– organizator zastrzega sobie prawo do odwołania pokazu w przypadku trudnych warunków atmosferycznych.

***

Na jakie atrakcje możemy liczyć jeszcze tego lata? ChDK przygotowuje się do tradycyjnego koncertu upamiętniającego rocznicę powstania warszawskiego „Godzina W”. A na 8 sierpnia – już oficjalnie – zapowiadamy koncert twórcy takich przebojów jak “Zostań” czy “Bumerang” czyli Korteza.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*