REKLAMA
,
Wracają „Seryjne historie”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Opowieść Leszka Janeczka o dziejach Krasnegostawu podczas II wojny światowej spotkała się z wielkim zainteresowaniem. Stąd Muzeum Regionalne postanowiło powtórzyć spotkanie.

Reklama

Muzeum Regionalne w Krasnymstawie zaprasza w piątek (12 kwietnia) na prelekcję z cyklu Seryjne Historie: Leszek Janeczek, Krasnystaw i okolice podczas II wojny światowej.

Ze względu na duże zainteresowanie spotkaniem z dr Leszkiem Janeczkiem, które odbyło się w ubiegłym miesiącu, muzeum postanowiło wyjść na przeciw oczekiwaniom. Doktor Leszek Janeczek zgodził się na powtórzenie swojej historycznej gawędy o Krasnymstawie i okolicach w okresie II wojny światowej. Zapowiedział również, że jego wystąpienie zostanie wzbogacone o nowe wątki.

Zapraszamy wszystkich miłośników przeszłości 12 kwietnia (piątek), o godzinie 17.00, na spotkanie z regionalną historią mówioną do siedziby krasnostawskiego muzeum (Piłsudskiego 5a).

Seryjne Historie, to cykl spotkań autorstwa pracownika Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie, Konrada Grocheckiego, który ma na celu zaprezentowanie różnego sposobu ukazywania przeszłości.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
Zapal znicz dla medyka
Zapal znicz dla medyka
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
REKLAMA