REKLAMA
,
Wracają „Seryjne historie”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Opowieść Leszka Janeczka o dziejach Krasnegostawu podczas II wojny światowej spotkała się z wielkim zainteresowaniem. Stąd Muzeum Regionalne postanowiło powtórzyć spotkanie.

Reklama

Muzeum Regionalne w Krasnymstawie zaprasza w piątek (12 kwietnia) na prelekcję z cyklu Seryjne Historie: Leszek Janeczek, Krasnystaw i okolice podczas II wojny światowej.

Ze względu na duże zainteresowanie spotkaniem z dr Leszkiem Janeczkiem, które odbyło się w ubiegłym miesiącu, muzeum postanowiło wyjść na przeciw oczekiwaniom. Doktor Leszek Janeczek zgodził się na powtórzenie swojej historycznej gawędy o Krasnymstawie i okolicach w okresie II wojny światowej. Zapowiedział również, że jego wystąpienie zostanie wzbogacone o nowe wątki.

Zapraszamy wszystkich miłośników przeszłości 12 kwietnia (piątek), o godzinie 17.00, na spotkanie z regionalną historią mówioną do siedziby krasnostawskiego muzeum (Piłsudskiego 5a).

Seryjne Historie, to cykl spotkań autorstwa pracownika Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie, Konrada Grocheckiego, który ma na celu zaprezentowanie różnego sposobu ukazywania przeszłości.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA