REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Wspomóż Chełmską Wigilię
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint
Możesz zostać wolontariuszem, albo wspomóc pomysł finansowo lub rzeczowo. Chodzi  o organizację Chełmskiej Wigilii dla Samotnych.

Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych  zaprasza do włączenia się do akcji Chełmska Wigilia dla Samotnych. Co roku w grudniu na uroczyste spotkania wigilijne czeka wiele osamotnionych starszych osób z terenu Chełma.
Razem możemy stworzyć prawdziwą, rodzinną atmosferę Bożego Narodzenia. W tym dniu zapewnimy seniorom nie tylko kolację, ale i drobne upominki – piszą organizatorzy.  – W Święta nikt nie powinien być sam.
Dla starszych i schorowanych, którzy z różnych względów nie będą w stanie dotrzeć na wspólną Wigilię, zostaną przygotowane małe podarunki. Odwiedzą ich wolontariusze i przyniosą ciepłe słowa i prezenty. A przede wszystkim – swoją obecność.
 
Organizacją tegorocznej Chełmskiej Wigilii dla Samotnych zajmują się: Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych , Stowarzyszenie “Zbyszko” w Chełmie, ZHP Hufiec Chelm, Widzialna ręka – Chełm. Organizatorzy zachęcają do dołączenia się do nich. Można zgłosić się jako wolontariusz, wesprzeć akcję finansowo lub podarować artykuły spożywcze.
 
Zainteresowani udziałem mogą więc kontaktować się z Arturem Juszczakiem lub Jackiem Bobusiem, numery telefonów są podane na plakacie poniżej.
Podajemy również link do zrzutki: https://zrzutka.pl/awjb23
 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*