REKLAMA
,
Wstydliwe spotkanie z Marianem Kowalskim?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W poniedziałek do Chełma przyjechał Marian Kowalski, kandydat na prezydenta RP. Spotkanie miało charakter otwarty jednak nie obyło się bez dezinformowania osób, które chciały w nim uczestniczyć. Czyżby spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej z przedstawicielem Narodowców RP było dla kogoś wstydliwe?

Reklama

Jak się okazuje spore grono mieszkańców, którzy przyszli na spotkanie w Chełmskiej Bibliotece Publicznej wchodziło głównym wejściem, tam czekał na nich dozorca, który informował o odwołaniu spotkania.

– Dozorca powiedział, że żadnego spotkania dziś nie ma, że wszystko zostało odwołane – mówi jeden z mieszkańców. – Gdyby nie fakt, że zobaczyłem znajomych, którzy wchodzili drugim wejściem, to pewnie wróciłbym do domu.

Przedstawiciele biblioteki tłumaczą, że dozorca informował o odwołanym spotkaniu, ale dotyczyło to zupełnie innego spotkania, które miało mieć charakter religijny. Jednocześnie zapewniali, że mężczyzna każdego, kto przyszedł do Chełmskiej Biblioteki pytał o cel przybycia i wyjaśniał, że tylko jedno ze spotkań jest odwołane.

– To jakaś bzdura! Sam pytałem gdzie jest spotkanie z Panem Marianem i usłyszałem, że jest odwołane – komentuje kolejny z mieszkańców.

W błąd zostali wprowadzeni również dziennikarze z naszej redakcji, którzy również pytali o spotkanie z Marianem Kowalskim i w odpowiedzi usłyszeli, że jest ono odwołane. Jaki był powód tej dezinformacji? Tego nie wiadomo, podobnie jak nie wiadomo ile osób, które chciało uczestniczyć w spotkaniu wróciło do domu z informacją, że organizatorzy odwołali je w ostatniej chwili.

Napisz komentarz
 • Problem w tym co ten typ plecie.

  • Ten typ o TK powiedział że nie jest ważne jak wybieramy sędziów TK tylko ważne kogo wybieramy a najmniejsze podejrzenie o partyjną stronniczość powinno eliminować kadeta co do zasady. Nie powiedział tego profesor praw o prawniczym autorytecie tylko gość z podstawowym wykształceniem. Dla mnie, który ukończył prawo i administrację UMCS taka opinia to rewelacja.

 • Wstyd się z takim spotykać

  • Wstyd to jest kraść i…. dla mnie nie jest wstydem spotkać się z człowiekiem nawet obdartym jeżeli ma coś do powiedzenia. Za to bardzo bym się wstydził gdybym właził w d… takiemu co tam ma cały swój rozum.

 • dla zdeterminowanego nie ma nic trudnego, na miejscu dziennikarzy nawet bym sie nie przyznawał że jakiś cieć zrobił mnie w jajo 😉

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA