REKLAMA
,
„Wszystko w rodzinie” dwa razy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Spektakl „Wszystko w rodzinie” Teatr Ziemi Chełmskiej zagra dwa razy: 23 i 31 października. A co z zapowiadanym wcześniej terminem 30 października i co z biletami?

Reklama

Z radością informowaliśmy niedawno, że po długiej przerwie Teatr Ziemi Chełmskiej wraca na scenę. Na październik zaplanowane były trzy odsłony najnowszego spektaklu „Wszystko w rodzinie”. Tymczasem pandemia krzyżuje plany artystom.

Tak więc chełmskie przedstawienie pojawi się na scenie nie trzy, ale dwa razy: 23 i 31 października.

Wszystkich tych, którzy kupili bilety na 30 października przepraszamy i zachęcamy do przebukowania ich na 31 października (są jeszcze wolne miejsca) – wyjaśniają organizatorzy.

Sytuacja wynika ze zmian dotyczących dopuszczalnej liczby widzów podczas wydarzeń kulturalnych. Kiedy rozpoczęła się sprzedaż biletów, do sali widowiskowej ChDK mogły wejść 252 osoby (50 % całkowitej liczby miejsc). Aktualnie, ze względu na obostrzenia tzw. „czerwonej strefy”, dopuszczalna liczba widzów to jedynie 126 osób (25 % normalnej liczby miejsc).

Organizatorzy proszą o wyrozumiałość i zapraszają na „Wszystko w rodzinie”.
O czym jest sztuka? To szpitalna farsa autorstwa Ray’a Cooney’a. Nie brakuje w niej pogoni i ucieczek, parady przebierańców, trzech śledztw w ciągu jednego dnia, absurdalnego pomieszania tożsamości i feerii wariackich gagów. Domniemane ojcostwo nie zostaje do końca wyjaśnione, lecz wszystko kończy się dobrze.

W obsadzie znani i lubiani: Przemysław Gąsiorowicz, Mirosław Majewski, Sławoj Czarnota, Barbara Szarwiło, Magda Pick, Michał Łysiak, Zbigniew Moskal, Bogumiła Ryszkiewicz, Elżbieta Rybak, Marcin Słupczyński, Andrzej Kuczura, Marta Adamiec. Całość wyreżyserował Marcin Wąsowski.

Zapraszamy na spektakle do ChDK: 23 października, godz. 19.00 oraz 31 października, godz. 18.00. Bilety po 30 zł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA