REKLAMA
,
Wybierz najaktywniejszą organizację pozarządową
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Prezydent Miasta Chełm ogłosił konkurs na nagrodę dla organizacji pozarządowej. Dostanie ją ta, która szczególnie wyróżniła się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej w 2019 roku.

Celem konkursu jest uhonorowanie wyróżniającej się organizacji pozarządowej działającej na rzecz społeczności lokalnej, promowanie dobrych praktyk w zakresie zadań publicznych realizowanych przez organizacje pozarządowe oraz wzmocnienie wizerunku organizacji pozarządowych.

Reklama

Konkurs adresowany jest do organizacji pozarządowych posiadających siedzibę lub filię na terenie Chełma, działających na rzecz mieszkańców naszego miasta.

Zgłoszenia mogą składać organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego oraz osoby fizyczne, korzystając z formularza zamieszczonego na stronie internetowej www.chelm.pl, w zakładce ,,Sprawy Społeczne”.

Wypełniony formularz w zaklejonej kopercie z dopiskiem ,,Konkurs o przyznanie Nagrody Prezydenta Miasta Chełm dla organizacji pozarządowej wyróżniającej się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej” należy złożyć osobiście do Biura Obsługi Interesantów UM Chełm przy ul. Lubelskiej 65 lub przesłać listownie na adres urzędu w terminie do 30 kwietnia.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody zaplanowano podczas imprezy „Chełmski Dzień Organizacji Pozarządowych”.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA