REKLAMA
,
Wybierz Społecznika Roku
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wyróżnij kogoś, kto aktywnie, a przy tym społecznie działa na Twoim osiedlu czy w Twoim środowisku. Właśnie ogłoszono czwartą edycję konkursu o tytuł „Społecznika Roku”.

Reklama

Rada Działalności Pożytku Publicznego Miasta Chełm ogłasza konkurs o przyznanie tytułu „SPOŁECZNIKA ROKU” na terenie Miasta Chełm.

Konkurs ma promować osoby, które są aktywne w działalności społecznej, działają na rzecz innych; działają na rzecz zmiany, na której zyskuje społeczność lokalna lub środowisko, walczą skutecznie z problemami społecznymi lub im zapobiegają, podejmują inicjatywę rozwiązania dotychczas omijanego problemu, są pomysłodawcami i organizatorami szczególnie wartościowych oddolnych działań, akcji i inicjatyw społecznych.

Czy znasz kogoś takiego?
Zgłoszenia kandydata do konkursu może dokonać każda pełnoletnia osoba fizyczna, ale także organizacja w tym m.in. szkoła, uczelnia, instytucja. Wystarczy wypełnić i złożyć formularz zgłoszeniowy wraz z uzasadnieniem kandydatury.

Mamy na to czas do 31 marca 2019 roku.
Zgłoszenie można złożyć osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Ośrodek Wspierania Rodziny w Chełmie (w każdy dzień roboczy w godz. 10.00 – 17.00) lub przesłać listownie na adres: Stowarzyszenie Ośrodek Wspierania Rodziny w Chełmie ul. Obłońska 20, 22-100 Chełm.

Druk formularza zgłoszeniowego w wersji papierowej dostępny jest w siedzibie Stowarzyszenia Ośrodek Wspierania Rodziny w Chełmie ul. Obłońska 20 lub w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miasta Chełm przy ul. Obłońskiej 20 pok. Nr 4.

Przypomnijmy, w minionym roku tytułem Społecznika Roku uhonorowano Annę Wyczyńską (na zdjęciu po prawej).

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA