REKLAMA
,
Wybierz społecznika roku
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wyróżnij kogoś, kto działa społecznie w Twoim środowisku. Właśnie ogłoszono trzecią edycję konkursu o tytuł „Społecznika Roku”.

Reklama

Już po raz trzeci Rada Działalności Pożytku Publicznego Miasta Chełm ogłosiła konkurs o tytuł ,,Społecznik Roku” .
Konkurs ma na celu promowanie ludzi – mieszkańców miasta, którzy są aktywni w działalności społecznej. Rozejrzyjcie się dookoła, czy w Waszym środowisku są osoby, które działają na rzecz innych, angażują się na rzecz zmiany, na której zyskuje społeczność lokalna lub środowisko, walczą skutecznie z problemami społecznymi lub im zapobiegają, podejmują inicjatywę rozwiązania dotychczas omijanego problemu, są pomysłodawcami i organizatorami szczególnie wartościowych oddolnych działań, akcji i inicjatyw społecznych? Warto zgłosić je do tytułu.

Zgłoszenia kandydata do konkursu może dokonać każda pełnoletnia osoba fizyczna lub organizacja w tym m.in. szkoła, uczelnia, instytucja. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i uzasadnić kandydaturę. Formularz i inne szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie tutaj.

Wypełniony formularz w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Konkurs o przyznanie tytułu „Społecznik Roku” trzeba do 31 marca 2018 roku złożyć w siedzibie Stowarzyszenia Ośrodek Wspierania Rodziny w Chełmie (w każdy dzień roboczy w godz. 10-17) lub przesłać listownie na adres: Stowarzyszenie Ośrodek Wspierania Rodziny w Chełmie, ul. Obłońska 20, 22-100 Chełm.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA