REKLAMA
,
Co się dzieje na Weekend? #1
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zastanawiacie się, jak spędzić najbliższy weekend? Redakcja chelmski.eu podrzuca Wam ciekawe propozycje, dzięki którym spędzicie najbliższe dni w świetnej atmosferze!

Turniej MONOPOLY | Chełmski Dom Kultury

Reklama

Zapraszamy na pierwszy w Chełmie turniej najbardziej znanej gry na świecie – MONOPOLY! Gramy w wersję Ultra Banking. Zapraszamy w najbliższą sobotę 8 kwietnia! W trakcie spotkania rozgrywamy pierwszą rundę w czterch grupach. Zwycięzcy każdego stolika spotykają się w rundzie drugiej. W poprzednim tygodniu pierwsze eliminacje wygrał Paweł Kozłowski. Zwycięzcy kolejnych czterech spotkań usiądą wspólnie przy jednej planszy w trakcie Wielkiego Finału.

Podczas najbliższego spotkania organizatorzy przygotowali mnóstwo gier planszowych. Zaplanowali także pokaz najnowszej polskiej gry Wojny domowe, wydawnictwa JAVA. Wstęp wolny.

Charytatywny Koncert w Niedzielę Palmową | Chełmski Dom Kultury
Więcej informacji tutaj.

Po raz kolejny zapraszamy na koncert w Niedzielę Palmową. W tym roku na scenie Chadeku wystąpią: doskonale znany chełmianom Chadek Gospel Choir oraz duet Jedno Ciało. Koncerty naszego chóru gospel to żywiołowe, pełne pasji i pozytywnej energii widowiska, które w naturalny sposób angażują publiczność. Duet Jedno Ciało to muzyczne małżeństwo, które od kilku lat koncertuje z powodzeniem w całym kraju wykonując własne kompozycje o tematyce religijnej.

 

Po prostu Stand-up w Chełmie!

Po prostu Stand-up jedzie w kolejną trasę, tym razem odwiedzi także i nasze miasto. Już 9 kwietnia mamy wraz z Decaffencją zapraszają nas na wieczór pełen śmiechów, żartów i dobrej zabawy! Wpadacie?

Po prostu Stand-up to grupa złożona z trzech doświadczonych komików: Patryka Czebańczuka, Tomka Kołeckiego i Pawła Chałupki. Są to trzej ziomkowie, którzy poznali się dzięki scenie i wspólnej pasji – Stand-up Comedy.

Niedziela. godz. 20:00.  | Za ile? Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży/25 zł w dniu występu.

 

B – Day Party w klubie Cosmos 

Już 7 kwietnia w klubie Cosmos impreza pod hasłem: B – Day Party. Sprawcą całego zamieszania jest nasz Exclusive Resident – DJ Simpsøn

Noc w różnych klimatach muzycznych, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Królować będą same hity! R’n’B, house i hip hop oraz to co nasi klubowicze lubią najbardziej! ? Wszystko zmiksowane i podane w sposób pobudzający każdego do szaleństwa na parkiecie! Ten wieczór będzie obfitował w mnóstwo atrakcji.

Dodatkowo:
Imprezę nakręca URSS przy PWSZ w Chełmie
Dla braci studenckiej organizatorzy przygotowali promocyjny bar z rabatem 50%!
Promocja będzie do godz 22:00. Wejście też zrabatowane do 1/2 ceny przez całą noc!

Aby być na bieżąco, zapiszcie się na wydarzenie > TUTAJ <

 

Ladies Night w Club Grand Disco Chełm

Sobotnią imprezę nakręca Club Grand Disco Chełm. Panie do 23:00 wstęp free, niespodzianki, konkursy, promocje. Panowie 10zł.
Zagra DJ Jerry.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA