REKLAMA
,
Wygrali policyjny turniej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmscy policjanci są najlepsi. Mł. asp. Radosław Jakimcio i st. sierż. Jakub Nosal z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie zdobyli tytuł „Patrolu Roku 2019”!

Reklama

Wczoraj (13 czerwca) zakończyły się wojewódzkie eliminacje zawodów policjantów prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2019”. W zawodach brały udział dwuosobowe patrole z komend miejskich i powiatowych lubelskiego garnizonu Policji.

Funkcjonariusze przystąpili najpierw do testu sprawdzającego wiedzę, a później zaprezentowali swoje umiejętności podczas technik obezwładniania osób. Na policyjnej strzelnicy sędziowie oceniali z kolei ich umiejętności strzeleckie. Emocji nie zabrakło także podczas zmagań na obiektach szkoleniowych KWP w Lublinie – funkcjonariusze w pełnym umundurowaniu i wyposażeniu konkurowali ze sobą w biegu pościgowym, a później pokonywali policyjny tor przeszkód.

Tytuł „Patrolu Roku 2019” należy do mł. asp. Radosława Jakimcio i st. sierż. Jakuba Nosala z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.
II miejsce zajęli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim, a III miejsce wywalczyli funkcjonariusze z KMP w Zamościu.

Laureaci dostali puchary i nagrody rzeczowe. Laureaci I i II miejsca będą reprezentować Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie podczas ogólnopolskiego XXVI finału zawodów w Szkole Policji w Słupsku.

Gratulujemy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Najlepsi w łapaniu pijaków z ławki pod blokiem

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA