REKLAMA
,
Wyłamali krzyż, a figurę Jezusa wrzucili do wody
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Krasnostawscy policjanci poszukują sprawców dewastacji Ogrodu im. Św. Jana Pawła II. Wandale zbezcześcili krzyż oraz figurę Jezusa. Osoby, które mogą posiadać informację co do sprawców i okoliczności tego zdarzenia proszone są o kontakt z Policją.

Reklama

Krasnostawscy policjanci poszukują sprawców dewastacji Ogrodu im. Św. Jana Pawła II. W ubiegłym tygodniu Proboszcz parafii Św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie powiadomił o zbezczeszczeniu krzyża oraz figury Jezusa w zabytkowym kompleksie pojezuickim – Ogrodzie im. Św. Jana Pawła II.

– Nieznani sprawcy wyłamali drewniany krzyż, a następnie wyrzucili go w błoto. Podobnie uczynili z figurą Jezusa, którą wyjęli z kapliczki znajdującej się w Ogrodzie i wrzucili ją do wody – informuje  podkom. Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskich policjantów. Ponadto, zniszczono nowe nasadzenia drzew i krzewów, w tym dęby upamiętniające ofiary zbrodni katyńskiej.

Osoby, które mogą posiadać informację co do sprawców i okoliczności tego zdarzenia proszone są o kontakt z dyżurnym krasnostawskiej komendy pod numerem telefonu (82) 575-62-10 lub 997/112. Zapewniamy anonimowość.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA