REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Wyłowiono zwłoki z Jeziora Białego | Trwa identyfikacja
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie prowadzą czynności identyfikacyjne dotyczące ujawnienia nieznanych szczątków ludzkich w dniu 31 maja 2015 roku w jeziorze Białym w Okunince. Ujawnione zwłoki należały do szczupłej kobiety ubranej w czarną spódnicę z plisami, niebieski pasek z metalową klamrą, bieliznę typu bokserki.

Ktokolwiek posiada informację o tożsamości ofiary proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji na nr tel 997 lub z Wydziałem Kryminalnym KPP we Włodawie : 82 5727 224, lub 225, lub mailowo: poszukiwania.wlodawa@lu.policja.gov.pl Zapewniamy anonimowość.

31 maja około godz. 13 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji we Włodawie został telefonicznie powiadomiony przez wędkarza o tym, że w jeziorze Białym w Okunince w odległości około 100 m od brzegu, prawdopodobnie znajdują się szczątki ludzkie. – Na miejsce został skierowany patrol policji oraz załoga Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie, która wydobyła szczątki na brzeg – informuje kom. Bożena Szymańska z włodawskiej policji.

Podczas czynności ustalono, iż wyłowione szczątki jest to dolna część ciała ludzkiego. Mając na uwadze na ubiór – czarną spódnicę z plisami prawdopodobnie ciało należało do kobiety o bardzo szczupłej budowie – niebieski pasek z metalową klamrą miał obwód ok. 62 cm.

Kobieta ubrana była: w krótką spódnicę koloru czarnego z charakterystyczną zapinką ( haftką ) po stronie wewnętrznej, niebieski szeroki pasek z metalową klamrą, bieliznę koloru ciemnego ( tzw. bokserki). Spódnica była skracana ręcznie bez obróbki krawieckiej. Przez kolejne dni trwało przeczesywanie dna jeziora przez nurków Straży Pożarnej i Policji. Do poszukiwań użyto m.in. sonaru. Nie natrafiono na pozostałe części ciała. Policjanci przeanalizowali ponad 200 spraw poszukiwawczych z całej Polski – żadna z zaginionych nie odpowiadała opisem odnalezionemu ciału. W dalszym ciągu trwają czynności w tej sprawie.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*