REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Wymień śmieci na rośliny
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Stowarzyszenie WeRwA zaprasza do udziału w corocznej akcji ,,Zamień odpady na roślinne okazy!”. Odbędzie się ona 8 sierpnia w godzinach od 10.00 do 13.00 w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Chełmie przy ul. Bieławin 5a.

Event organizowany jest po raz piąty. W jego ramach będzie można wymienić elektrośmieci, makulaturę, zużyte opony czy przeterminowane środki chemiczne (farby, środki ochrony roślin, nawozy) na sadzonki roślin. Zainteresowane osoby, które dostarczą minimum 7 kg makulatury, 12 kg elektrośmieci, 4 opony lub 2 kg/litr odpadów chemicznych – otrzymają specjalne kupony o wartości 30 zł. Bony, według własnego uznania będą mogły zamienić na dowolne sadzonki w Szkółce Wnukowie na ul. Metalowej 16.

Jak informują organizatorzy, korzyść z wzięcia udziału w tej pożytecznej akcji jest podwójna: pozbycie się we właściwy sposób odpadów a jednocześnie możliwość upiększenia swojego otoczenia.

Liczba sadzonek jest ograniczona, a o ich otrzymaniu decydować będzie kolejność dostarczenia odpadów na miejsce zbiórki. Sadzonki finansuje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*