REKLAMA
,
Wymień śmieci na rośliny
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Stowarzyszenie WeRwA zaprasza do udziału w corocznej akcji ,,Zamień odpady na roślinne okazy!”. Odbędzie się ona 8 sierpnia w godzinach od 10.00 do 13.00 w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Chełmie przy ul. Bieławin 5a.

Reklama

Event organizowany jest po raz piąty. W jego ramach będzie można wymienić elektrośmieci, makulaturę, zużyte opony czy przeterminowane środki chemiczne (farby, środki ochrony roślin, nawozy) na sadzonki roślin. Zainteresowane osoby, które dostarczą minimum 7 kg makulatury, 12 kg elektrośmieci, 4 opony lub 2 kg/litr odpadów chemicznych – otrzymają specjalne kupony o wartości 30 zł. Bony, według własnego uznania będą mogły zamienić na dowolne sadzonki w Szkółce Wnukowie na ul. Metalowej 16.

Jak informują organizatorzy, korzyść z wzięcia udziału w tej pożytecznej akcji jest podwójna: pozbycie się we właściwy sposób odpadów a jednocześnie możliwość upiększenia swojego otoczenia.

Liczba sadzonek jest ograniczona, a o ich otrzymaniu decydować będzie kolejność dostarczenia odpadów na miejsce zbiórki. Sadzonki finansuje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA