REKLAMA
,
Wypadek na DK12 w Stasinie Dolnym. 5 osób trafiło do szpitala
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na Drodze Krajowej nr 12 w miejscowości Stasin Dolny doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Do szpitala trafiło 3 osoby. 

Reklama

Wypadek na DK12 – aktualizacja:

Mundurowi podają już więcej szczegółów dotyczących zdarzenia. Jak się okazuje miało ono miejsce na skrzyżowaniu prowadzącym do Stasina Dolnego (gm. Siedliszcze). 43-letni przedstawiciel handlowy kierujący skodą octavią jechał w kierunku Lublina. – Kierujący zdecydował się na manewr wyprzedzania dwóch pojazdów, które przed nim jechały. Pierwszy z nich wówczas zaczął skręcać w lewo – wyjaśnia Tomasz Błaziak, naczelnik chełmskiej drogówki.

Manewr skrętu wykonywał 18-letni mieszkaniec gminy Siedliszcze. Mężczyzna kierował oplem. W wyniku zderzenia do szpitala trafiło pięć osób, obydwaj kierowcy, pasażerowie skody – mężczyźni w wieku 34 i 42 lat oraz pasażer opla 53-letni mężczyzna. Kierowcy byli trzeźwi. Dwie z osób już opuściły chełmski szpital.

Na miejscu już nie pracują policjanci. Na obecną chwilę nie wiadomo, jak będzie zakwalifikowane zdarzenie. Mundurowi czekają na informacje od chełmskich lekarzy o stanie zdrowia trzech poszkodowanych.

Wypadek na DK12 w Stasinie Dolnym wydarzył się około godziny 11. Jak wstępnie ustaliliśmy zderzyły się tam dwa samochody osobowe – opel i skoda. Jeden z nich skręcał, drugi wyprzedzając uderzył w skręcający pojazd.

Do szpitala przewieziono na badania 5 osób. Do zdarzenia doszło na pasie w kierunku Lublina. Obecnie na miejscu pracują jeszcze policjanci, a ruch odbywa się wahadłowo.

Wypadek na DK12- wkrótce więcej informacji!

Napisz komentarz
 • W tytule 5 w podtytule 3 ? 🙂

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Niewiele unijnej kasy dla Chełma
  Niewiele unijnej kasy dla Chełma
  Półtorej godziny do Stołpia
  Półtorej godziny do Stołpia
  Urząd w czasie zarazy
  Urząd w czasie zarazy
  Remonty wloką się niemiłosiernie
  Remonty wloką się niemiłosiernie
  Na Kolejową jeszcze poczekamy
  Na Kolejową jeszcze poczekamy
  REKLAMA