REKLAMA
,
Bus zderzył się z passatem na „dwunastce”. Dwie kobiety w szpitalu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dziś rano doszło do wypadku na drodze krajowej nr 12. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z jadącym drogą z pierwszeństwem przejazdu busem.

Reklama

Dzisiaj rano dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o darzeniu drogowym w miejscowości Srebrzyszcze na drodze krajowej nr 12. – Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem marki VW Passat wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z jadącym drogą z pierwszeństwem przekazu samochodem marki Opel Vivaro, którym kierował 49 – letni obywatel Ukrainy. W wyniku tego zdarzenia bus zjechał z drogi i dachował – komentuje asp. Ewa Czyż, rzecznik chełmskich policjantów.

Uciekł ze strachu, bez prawka

Dwie pasażerki tego pojazdu w wieku 71 i 48 lat, obywatelki Ukrainy z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Kierujący passatem nie zatrzymując się odjechał w nieznanym kierunku, ale po trzech godzinach do komendy zgłosił się 29- letni mieszkaniec gminy Dorohusk, który oświadczył, ze kierował tym pojazdem. Tłumaczył, że odjechał, gdyż przestraszył się, bo nie ma prawa jazdy. Mężczyzna ten został zatrzymany, a policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Napisz komentarz
 • Nie dzisiaj tylko wczoraj

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Na Kolejową jeszcze poczekamy
  Na Kolejową jeszcze poczekamy
  Przyszłość dworca budzi emocje
  Przyszłość dworca budzi emocje
  Miliony na Plac Łuczkowskiego
  Miliony na Plac Łuczkowskiego
  Na Jagielońskiej kładą asfalt
  Na Jagiellońskiej kładą asfalt
  Ostatnie pożegnanie Mikusa
  Ostatnie pożegnanie Mikusa
  REKLAMA