REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Wypadek przy przewożeniu drewna
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Pokrzywdzony jechał na drewnie ułożonym na wozie. Podczas wyjazdu z drogi gruntowej stracił równowagę i spadł doznając obrażeń ciała. Ciągnikiem kierował 51-letni mężczyzna, który miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Łęczyńscy mundurowi wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem ciągnika rolniczego, do którego doszło wczoraj (7 maja), około godz. 18:00, na terenie gminy Cyców.
Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło podczas przewożenia wozem drewna na posesję. Podczas zjeżdżania z drogi gruntowej, 58-letni pasażer, siedzący na drewnie ułożonym na wozie, stracił równowagę i spadł z wysokości. Pokrzywdzony doznał otwartego złamania nogi i trafił do szpitala. Okazało się, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za kierownicą ciągnika siedział 51-letni mężczyzna, który wydmuchał blisko 2 promila, a ponadto nie miał uprawnień do kierowania. Dodatkowo okazało się, że ciągnik rolniczy nie miał badań technicznych oraz aktualnego ubezpieczenia oc. Sprawa niebawem trafi do sądu.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*