REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Wystąp na festiwalu
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Festiwal “Na Skarpie” od lat gromadzi licznych miłośników piosenki turystycznej i poezji śpiewanej. ChDK zaprasza do zaprezentowania się na scenie i artystycznej rywalizacji o nagrody.

Już od ośmiu lat Chełmski Dom Kultury organizuje w mieście festiwal, na którym miłośnicy piosenki turystycznej i poezji śpiewanej mogą wspólnie spędzić czas oraz poczuć klimat Bieszczad. To dwa dni z muzyką, biesiadowaniem, wspólnymi rozmowami, a przede wszystkim odpoczynku od zgiełku dnia codziennego.

Pierwszy dzień to także lokalny Festiwal Piosenki Turystycznej i Poetyckiej „Na Skarpie”. Uczestnicy konkursu będą mieli okazję zaprezentować się przed chełmską publicznością i powalczyć o nagrody – finansowe i rzeczowe. Zainteresowani udziałem w festiwalu mogą zgłaszać się wypełniając formularz dostępny tutaj.

Znany jest już wstępny program Wieczoru Bieszczadzkiego 2018.

W sobotę 23 czerwca zaplanowano przesłuchania konkursowe w ramach Festiwalu Piosenki Turystycznej i Poetyckiej “Na Skarpie” 2018. Wyniki zostaną ogłoszone jeszcze tego samego dnia.
Wieczorem wystąpią Klaus Trzaska Band oraz Antoni Muracki z programem Muracki śpiewa Nohavicę. Sobotę zakończy nocne, bieszczadzkie jam session przy ogniskach.

W niedzielę 24 czerwca odbędzie się koncert laureatów oraz koncerty gwiazd. Wystąpi Jarek Buczek z programem Ślady, a potem z recitalem Marek Andrzejewski.

Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej festiwalu.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*