REKLAMA
,
Wystąp na festiwalu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Festiwal „Na Skarpie” od lat gromadzi licznych miłośników piosenki turystycznej i poezji śpiewanej. ChDK zaprasza do zaprezentowania się na scenie i artystycznej rywalizacji o nagrody.

Już od ośmiu lat Chełmski Dom Kultury organizuje w mieście festiwal, na którym miłośnicy piosenki turystycznej i poezji śpiewanej mogą wspólnie spędzić czas oraz poczuć klimat Bieszczad. To dwa dni z muzyką, biesiadowaniem, wspólnymi rozmowami, a przede wszystkim odpoczynku od zgiełku dnia codziennego.

Reklama

Pierwszy dzień to także lokalny Festiwal Piosenki Turystycznej i Poetyckiej „Na Skarpie”. Uczestnicy konkursu będą mieli okazję zaprezentować się przed chełmską publicznością i powalczyć o nagrody – finansowe i rzeczowe. Zainteresowani udziałem w festiwalu mogą zgłaszać się wypełniając formularz dostępny tutaj.

Znany jest już wstępny program Wieczoru Bieszczadzkiego 2018.

W sobotę 23 czerwca zaplanowano przesłuchania konkursowe w ramach Festiwalu Piosenki Turystycznej i Poetyckiej „Na Skarpie” 2018. Wyniki zostaną ogłoszone jeszcze tego samego dnia.
Wieczorem wystąpią Klaus Trzaska Band oraz Antoni Muracki z programem Muracki śpiewa Nohavicę. Sobotę zakończy nocne, bieszczadzkie jam session przy ogniskach.

W niedzielę 24 czerwca odbędzie się koncert laureatów oraz koncerty gwiazd. Wystąpi Jarek Buczek z programem Ślady, a potem z recitalem Marek Andrzejewski.

Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej festiwalu.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA