REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
X Zjazd Absolwentów “Machajów” (Program)
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

W dniach 5-6 czerwca odbędzie się dziesiąty zjazd absolwentów Chełmskiej Szkoły Technicznej. Na obchody zaprasza Chełmskie Stowarzyszenie Techniczne im. Ewarysta Stobnickiego i PWSZ w Chełmie. Pełen program poniżej!

Program zlotu

5 czerwca
7:00 – 9:30 – Rejestracja uczestników Zjazdu (ul. Pocztowa 54).
9:30 – 10:00 – Zbiórka uczestników na placu Uczelni. Wyprowadzenie sztandaru. Wystąpienie Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego.
10:00 – 10:15 – Przemarsz z orkiestrą do Bazyliki NMP na Górce.
10:30 – 11:30 – Uroczysta Msza Święta.
11:30 – 12:00 – Przemarsz na ul. Wojsławicką 8b (Aula PWSZ)
12:00 – 15:00 – Część oficjalna: wystąpienie prezesa CHST i Rektora PWSZ. Powitanie Gości. Wystąpienie najstarszego dyrektora szkoły. Wystąpienia gości.
15:00 – 17:00 – Uroczysty obiad (pod namiotem) na placu Uczelni ul. Pocztowa 54
17:00 – Czas wolny, ognisko, spotkania roczników

6 czerwca

10:00 – 10:30 – Zwiedzanie pomieszczeń szkoły.
10:30 – 11:00 – Zwiedzanie Sali Historii Chełmskiej Szkoły Technicznej
11:00 – 13:00 – Wycieczka do Centrum Studiów Inżynierskich PWSZ w Depułtyczach Królewskich k. Chełma
13:00 – 14:00 – Podsumowanie Zjazdu, przyjęcie Uchwały, Zamknięcie X Zjazdu.
20:00 – Bal Absolwentów w Hotelu “Kozak” ( ul. Hrubieszowska 37)

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Witam wszystkich serdecznie Emotikon smile
  zwłaszcza Rodzinę Świstowskich, jakże ważnych ludzi w historii tej szkoły.
  Niestety w zjeździe nie uczestniczyłam, za to mogę opowiedzieć ciekawą historię tej Rodziny, na pozór doskonałej, wykształconej, bo mało kto wie, że tylko najstarsze pokolenie posiada w ogóle jakieś wykształcenie, ale nie o tym chcę pisać.
  Chcę podziękować Państwu Świstowskim za zaproszenie mojego jeszcze męża na uroczystości X zjazdu absolwentów szkoły, chcę podziękować za bezwzględność, brak uczuć, zrozumienia, brak zainteresowania własną rodziną, a w szczególności wnukiem, bo jakże cudowni, wyuczeni ludzie doprowadzają do sytuacji gdzie ojciec, mający na utrzymaniu dziecko, chore dziecko, wymagające stałych leków i konsultacji lekarskich, pracujący na umowę zlecenie, rzuca pracę, za namową rodziny i wyjeżdża potajemnie na zjazd absolwentów, absurd.
  W czasie tym oczywiście nie otrzymuje wynagrodzenia, nie martwi się o ciężką sytuację materialną rodziny, nie myśli o dziecku, bo przecież rok temu za namową rodziców,
  syna Pana Dyrektora, ucieka od rodziny do Anglii, pozostawiając nas bez środków do życia z problemami, urywając kontakt z godziny na godzinę,po prostu wsiada w autobus i wyjeżdża za mamusia i tatusiem, nie zastanawiając się nawet nad krzywdą jaką wyrządza dziecku, bo skoro dorosły mężczyzna tak tęsknił za rodzicami, jak tęsknić musi dziecko, jeśli czeka na ojca, który obiecał mu za chwilę grę w piłkę, a jednak nie pojawia się już nigdy.
  Potomek, wnuk szanownego Dyrektora, poprzez naciski rodziny wybiera zjazd absolwentów, zamiast kontaktu z dzieckiem. Jakże ważna musiała być to impreza skoro swój urlop poświęca dla Technikum Mechanicznego, przy czym od chwili ucieczki nie znalazł jeszcze czasu na spotkanie z dzieckiem.
  Otóż w tym miejscu pragnę gorąco podziękować Państwu Świstowskim, zarówno starszemu pokoleniu, jak i ich synowi Mirosławowi wraz z żoną, za wszystkie wyrządzone krzywdy i za “pamięć” o 3letnim Olusiu. Z pozdrowieniami Marzena i Olek Świstowscy Emotikon smile

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *