REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Z Chełma po Oscary!
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

408429_530807976976956_1277472922_nChełmianie nie raz pokazywali, że mają talent, niebanalne umiejętności i ruszali w świat, by szersza publiczność mogła ich poznać. Okazuje się, że mamy kolejną perełkę i to nie byle jaką bo… Oscarową!

Oscary cieszą się od wielu lat nieprzerwaną sławą i uznawane są za najbardziej prestiżową nagrodę w branży filmowej. Marzy o niej każdy filmowiec. Żadna nagroda nie wzbudza tak wielu emocji i nie jest tak wyczekiwana. Wiele kontrowersji wobec wybieranych przez przedstawicieli Amerykańskiej Akademii Filmowej sprawia, że widzowie mają mieszane uczucia, ale ostatecznie twórcy filmowi mogą spełnić swój sen.

Do tegorocznych nagród jest nominowany również polski film pt. “Joanna”. Opowiada on o kobiecie, u której zdiagnozowano poważną chorobę. Obiecuje ona swojemu synkowi Jasiowi, że zostanie z nim jak najdłużej. Film pełen jest wzruszeń, ale i codziennych sytuacji bliskich każdemu człowiekowi. Joanna prowadzi blog, który staje się motywacją do tego, by inni mogli stać się szczęśliwymi ludźmi.

7546954.3Co najważniejsze film “Joanna” montował nasz rodak Rafał Samborski! Od wielu lat pracuje i mieszka w Warszawie, gdzie jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Montażystów. Wcześniej związany był z Wajda Scool & Studio i Rochstar Film & Tv Production. Rafał Samborski zmontował wile filmów, a także wyreżyserował film pt. “Ekipa”, do którego stworzył również scenariusz. Samborski podkreśla, że prace nad “Joanną” były burzliwe i bardzo emocjonujące, ale determinacja twórców doprowadziła ich tak daleko.

Gratulujemy sukcesu zarówno Rafałowi Samborskiemu jak i pozostałym współtwórcom. Miejmy nadzieję na kolejne sukcesy naszego rodaka.

Zdjęcia: tu, tu

No votes yet.
Please wait...
Tagi
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*