REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Z deską na policjantów
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Mężczyźni rzucili się na policjantów z deską zakończoną gwoździem i drewnianym kijem od szczotki. Tak dwaj mieszkańcy gminy Siedliszcze postanowili się “obronić” przed interwencją.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w jednej z miejscowości w gminie Siedliszcze. Policjanci z komisariatu w Rejowcu pojechali na interwencję związaną ze zgłoszeniem przemocy domowej wobec 15-letniego chłopca, który został przez domowników pobity. Na terenie posesji obecny był 42-letni ojciec i dziadkowie małoletniego. Gdy funkcjonariusze chcieli zatrzymać 42-latka w związku z podejrzeniem stosowania przemocy, osoby te zaatakowały ich deską zakończoną gwoździem, jak też drewnianym kijem od szczotki, odpychali i szarpali za mundury.

Mężczyźni zostali obezwładnieni i zatrzymani przez interweniujących funkcjonariuszy. Ojciec dziecka był pod wpływem alkoholu. Obaj byli już notowani za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego oraz przestępstwa przeciwko wolności. 42-latek ma też na swoim koncie notowania za rozbój i kradzież z włamaniem.
Dzisiaj z ich udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Za przestępstwo czynnej napaści na funkcjonariuszy kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*