REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Z siekierą do żony – WIDEO
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Do policyjnego aresztu trafił 30-letni mieszkaniec gminy Łopiennik Górny. W wyniku awantury domowej, mężczyzna bił żonę po całym ciele oraz groził, że siekierą odrąbie jej głowę. Przed policjantami uciekał samochodem. W chwili zatrzymania miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jeszcze dzisiaj trafi przed oblicze prokuratora, który zdecyduje o dalszym losie agresora.

Wczoraj, przed godziną 7,00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednej z miejscowości gminy Łopiennik Górny. Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy ustalili, że 30-letni mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę. Bił żonę po całym ciele, wyzywał oraz groził zabójstwem. Chwilę po tym złapał za siekierę, wsiadł do samochodu i odjechał. Mundurowi zauważyli go kilka kilometrów od domu. Początkowo kierujący nie reagował na znaki do zatrzymania dawane przez funkcjonariuszy, ale po wjechaniu w polną drogę zaniechał dalszej ucieczki. Mężczyzna nie chciał jednak wysiąść z pojazdu i stawiał bierny opór. Został obezwładniony przez policjantów i doprowadzony do jednostki.

Po zbadaniu zatrzymanego okazało się, że ma w organizmie 1,5 promila alkoholu. W pojeździe zabezpieczono także siekierę, którą groził swojej żonie. Teraz trzeźwieje w policyjnym areszcie. Jeszcze dzisiaj trafi przed oblicze prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie.

Odpowie za agresywne zachowanie wobec swojej 26-letniej żony, prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz naruszenie zakazu sądowego, gdyż okazało się, że ma on orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*