REKLAMA
,
Z zazdrości zaatakował śrubokrętem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

25-latek zaatakował znajomego i zranił go w twarz śrubokrętem. Powodem miała być zazdrość.

Reklama

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w centrum Chełma. Z relacji pokrzywdzonego 23-latka wynika, że zaatakował go znajomy 25-latek. Napastnik, posługując się śrubokrętem, zranił go w twarz. Powodem takiego zachowania miała być zazdrość o byłą partnerkę. Zraniony mężczyzna uciekł, schował się i poprosił o pomoc przypadkową osobę. Karetka pogotowia zabrała rannego do szpitala. Po udzieleniu pomocy medycznej zgłosił się do dyżurnego komendy.

Policjanci kryminalni zajmujący się tą sprawą zatrzymali następnego dnia sprawcę. Mężczyzna ukrywał się w miejscu swojego zamieszkania w szafie pod odzieżą. Jak się okazało, był już notowany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, wolności oraz mieniu. Funkcjonariusze zabezpieczyli też śrubokręt, który posłużył do ataku.

Zatrzymanemu przedstawione zostały zarzuty uszkodzenia ciała. Grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności. W tej sprawie policjanci wystąpili do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt dla zatrzymanego. Wczoraj (13 grudnia) Sąd Rejonowy w Chełmie przychylił się do wniosku i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania  na trzy miesiące.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA