REKLAMA
,
Za dach nad głową zrewanżował się kradzieżą
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mężczyzna z gminy Żmudź został okradziony z pieniędzy i roweru. Jak się okazało, sprawcą był 52-latek, któremu pokrzywdzony dał schronienie pod swoim dachem.

Wczoraj (15 lutego) po południu do funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Żmudzi zgłosił się 50-latek. Poinformował, że pod jego nieobecność z domu zniknęły pieniądze w kwocie 4000 złotych i rower. Dodał, że podejrzewa, kto mógł to zrobić, bo miał już taką sytuację. Na początku miesiąca również zginęły pieniądze z jego domu, ale złodziej szybko je zwrócił. 

Reklama

Okazało się, że pokrzywdzony nie pomylił się, a sprawcą okazał się 52-latek. Pokrzywdzony dał mu schronienie w swoim domu, bo ten nie miał gdzie mieszkać po opuszczeniu zakładu karnego. Sprawca kradzieży dokładnie wiedział, gdzie leżą pieniądze oraz gdzie pokrzywdzony chowa klucz od domu. Tak więc pod nieobecność właściciela, sam wszedł do domu, ukradł rower i pieniądze.

Policjanci odzyskali rower, a mężczyznę zatrzymali i umieścili  w policyjnym areszcie. Zatrzymany był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • A mógł zabić….

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA