REKLAMA
,
Czwartek z „Hejterem”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zapraszamy w czwartek na seans i dyskusję o filmie „Sala samobójców. Hejter”. Do CKF „Zorza” w Chełmie wrócił cykl spotkań pod hasłem „Za i Przeciw”. Wybieracie się?

Reklama

Zaczyna się drugi sezon projektu kinowego Za i Przeciw. To spotkania z filmem i zaproszonymi krytykami filmowymi, z których jedna osoba jest zdecydowanie ZA filmem, a druga zdecydowanie PRZECIW.

W czwartek (10 września) na ekranie zobaczymy najnowszy film fabularny Jana Komasy pt. Sala samobójców. Hejter (premiera marzec 2020). Zobacz zwiastun.

Na seans do Chełma przyjadą goście: Joanna Sławińska, która jest zwolenniczką tego obrazu. A na przeciw niej zasiądzie Artur Zaborski. Po projekcji będzie okazja wysłuchać opinii zaproszonych krytyków i podzielić się z nimi swoimi wrażeniami.
Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Zapraszamy do „Zorzy” w czwartek, 10 września, o godz. 18:00. Bilety normalne po 16 zł, ulgowe po 14 zł.

***

Joanna Sławińska – dziennikarka, recenzentka filmowa, i reżyserka filmów dokumentalnych. Nominowana do nagrody PISF za prowadzenie audycji radiowej w programie 1 „Magazyn Bardzo Filmowy”, prowadząca i autorka między innymi takich audycji jak „Kulturalna Jedynka”, „Twarzą w twarz – po drugiej stronie lustra w przeszłości Spotkanie z Mistrzem, oraz trwający kilka lat autorski cykl „Dosłownie Kultura – wywiady Joanny Sławińskiej”. Realizowała relacje z festiwali filmowych w Cannes i Los Angeles, z ceremonii wręczenia Oscarów w Hollywood i innych wydarzeń filmowych. Od lat publikuje w miesięczniku „Kino”, a także w Legalnej Kulturze, oraz w „Gazecie Prawnej”.

Artur Zaborski – rocznik 1987. Dziennikarz filmowy. Pracował w Onecie i Stopklatce. Stale publikuje w „Zwierciadle”, „Pani”, „Newsweeku”, „Przekroju”, „Przeglądzie” i Wirtualnej Polsce. Wykładowca Warszawskiej Szkoły Filmowej. Rzecznik prasowy Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Miłośnik Iranu i Los Angeles.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA