REKLAMA
,
Czwartek z „Hejterem”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zapraszamy w czwartek na seans i dyskusję o filmie „Sala samobójców. Hejter”. Do CKF „Zorza” w Chełmie wrócił cykl spotkań pod hasłem „Za i Przeciw”. Wybieracie się?

Reklama

Zaczyna się drugi sezon projektu kinowego Za i Przeciw. To spotkania z filmem i zaproszonymi krytykami filmowymi, z których jedna osoba jest zdecydowanie ZA filmem, a druga zdecydowanie PRZECIW.

W czwartek (10 września) na ekranie zobaczymy najnowszy film fabularny Jana Komasy pt. Sala samobójców. Hejter (premiera marzec 2020). Zobacz zwiastun.

Na seans do Chełma przyjadą goście: Joanna Sławińska, która jest zwolenniczką tego obrazu. A na przeciw niej zasiądzie Artur Zaborski. Po projekcji będzie okazja wysłuchać opinii zaproszonych krytyków i podzielić się z nimi swoimi wrażeniami.
Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Zapraszamy do „Zorzy” w czwartek, 10 września, o godz. 18:00. Bilety normalne po 16 zł, ulgowe po 14 zł.

***

Joanna Sławińska – dziennikarka, recenzentka filmowa, i reżyserka filmów dokumentalnych. Nominowana do nagrody PISF za prowadzenie audycji radiowej w programie 1 „Magazyn Bardzo Filmowy”, prowadząca i autorka między innymi takich audycji jak „Kulturalna Jedynka”, „Twarzą w twarz – po drugiej stronie lustra w przeszłości Spotkanie z Mistrzem, oraz trwający kilka lat autorski cykl „Dosłownie Kultura – wywiady Joanny Sławińskiej”. Realizowała relacje z festiwali filmowych w Cannes i Los Angeles, z ceremonii wręczenia Oscarów w Hollywood i innych wydarzeń filmowych. Od lat publikuje w miesięczniku „Kino”, a także w Legalnej Kulturze, oraz w „Gazecie Prawnej”.

Artur Zaborski – rocznik 1987. Dziennikarz filmowy. Pracował w Onecie i Stopklatce. Stale publikuje w „Zwierciadle”, „Pani”, „Newsweeku”, „Przekroju”, „Przeglądzie” i Wirtualnej Polsce. Wykładowca Warszawskiej Szkoły Filmowej. Rzecznik prasowy Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Miłośnik Iranu i Los Angeles.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA