REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Za włamania posiedzi do 10 lat
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Najbliższe trzy miesiące w areszcie tymczasowym spędzi 25-latek. To za serię włamań i kradzieży na terenie powiatu chełmskiego.

Policjanci kryminalni z chełmskiej komendy na podstawie własnych ustaleń zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Sawin. Ma na swoim koncie szereg włamań i kradzieży. Mężczyzna od lutego włamywał się do niezamieszkałych domów, budynków gospodarczych i garaży na terenie powiatu chełmskiego. Kradł stamtąd m.in. elektronarzędzia, narzędzia i części samochodowe. Z trzech samochodów skradł też katalizatory.

Reklama

Pokrzywdzeni oszacowali łączną wartość strat na ponad 30 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Zatrzymany usłyszał osiem zarzutów i będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Wcześniej był bowiem karany za podobne czyny. Na wniosek policjantów i prokuratury został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego kradzież zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 5, a kradzież z włamaniem do 10 lat pozbawienia wolności.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama