REKLAMA
,
Za włamania posiedzi do 10 lat
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Najbliższe trzy miesiące w areszcie tymczasowym spędzi 25-latek. To za serię włamań i kradzieży na terenie powiatu chełmskiego.

Policjanci kryminalni z chełmskiej komendy na podstawie własnych ustaleń zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Sawin. Ma na swoim koncie szereg włamań i kradzieży. Mężczyzna od lutego włamywał się do niezamieszkałych domów, budynków gospodarczych i garaży na terenie powiatu chełmskiego. Kradł stamtąd m.in. elektronarzędzia, narzędzia i części samochodowe. Z trzech samochodów skradł też katalizatory.

Reklama

Pokrzywdzeni oszacowali łączną wartość strat na ponad 30 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Zatrzymany usłyszał osiem zarzutów i będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Wcześniej był bowiem karany za podobne czyny. Na wniosek policjantów i prokuratury został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego kradzież zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 5, a kradzież z włamaniem do 10 lat pozbawienia wolności.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA