REKLAMA
,
Zaatakowali policjantów
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zaatakowali policjantów, bo nie chcieli, by członek ich rodziny poszedł do więzienia. Teraz mogą posiedzieć wszyscy.

Reklama

We wtorek policjanci z Komisariatu Policji w Rejowcu pojechali do jednego z mieszkań, gdzie według ich ustaleń miał ukrywać się poszukiwany 44-letni mieszkaniec Rejowca Fabrycznego. Mężczyzna miał zostać doprowadzony do zakładu karnego, bo ma do odbycia karę 150 dni pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece.

W mieszkaniu, oprócz poszukiwanego, policjanci zastali jego 42-letnią żonę, 17-letniego syna i 29-letniego znajomego. Cała trójka postanowiła obronić 44-latka przed zatrzymaniem.
Utrudniali funkcjonariuszom czynności, blokowali wyjście z mieszkania, szarpali za mundury, odpychali. W pewnej chwili mężczyźni zaatakowali jednego z policjantów uderzając go i kopiąc. Funkcjonariuszom udało się wyprowadzić poszukiwanego z mieszkania. Zatrzymali również pozostałe osoby.

42-latka usłyszała zarzut wywierania wpływu ma czynności urzędowe. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności. 17- i 29-latek dzisiaj zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Za przestępstwo czynnej napaści na funkcjonariuszy publicznych kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA