REKLAMA
,
Zabierz dziecko do teatru
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Starą legendę o powstaniu Warszawy dzieci poznają w teatrze lalek. MDK zaprasza najmłodszych chełmian na kolejny wakacyjny spektakl.

Reklama

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie przyzwyczaił już najmłodszą chełmską publiczność do letnich spektakli. Każdego roku do Chełma ośrodek zaprasza z całego kraju najlepsze przedstawienia dla dzieci. Pokazywane są w plenerze, co stanowi dodatkową atrakcję. Pierwszy spektakl już za nami, a najbliższy już w sobotę, 25 lipca.

Na skwerze przy Czapli (ul. Czarnieckiego 8) obejrzymy sztukę pt. Wars i Sawa w wykonaniu Teatru Lalek Igraszka.

Dawno temu, nad Wisłą żył zły czarodziej, który gardził wszystkimi stworzeniami, ale najbardziej na świecie nienawidził ptaków. Mieszkała w tej krainie również piękna Sawa, która właśnie ptaki kochała najmocniej. Pewnego razu stanęła w obronie skrzydlatych przyjaciół i czarodziej zamienił ją w syrenę. Nieopodal żył również rybak Wars, który na swej pierwszej wyprawie złowił Suma, darował mu jednak życie. W zamian dowiedział się od niego o zniewolonej dziewczynie. Wars musi pokonać potwora i oswobodzić Sawę.

Początek przedstawienia o godz. 17.00. W razie niepogody spektakl nieprzeniesiony zostanie do sali gimnastycznej przy ul. Czarnieckiego 8.

Wstęp na sztukę jest bezpłatny, ale po okazaniu wejściówki. A te będzie można odbierać w kilku miejscach w mieście: MDK przy Pocztowej 41, MDK przy Czapli przy Czarnieckiego 8 i w Chełmskim Ośrodku Informacji Turystycznej przy Lubelskiej 63.

Zapraszamy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
Zapal znicz dla medyka
Zapal znicz dla medyka
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
REKLAMA