REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zabierz dziecko do teatru
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Starą legendę o powstaniu Warszawy dzieci poznają w teatrze lalek. MDK zaprasza najmłodszych chełmian na kolejny wakacyjny spektakl.

Reklama

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie przyzwyczaił już najmłodszą chełmską publiczność do letnich spektakli. Każdego roku do Chełma ośrodek zaprasza z całego kraju najlepsze przedstawienia dla dzieci. Pokazywane są w plenerze, co stanowi dodatkową atrakcję. Pierwszy spektakl już za nami, a najbliższy już w sobotę, 25 lipca.

Na skwerze przy Czapli (ul. Czarnieckiego 8) obejrzymy sztukę pt. Wars i Sawa w wykonaniu Teatru Lalek Igraszka.

Dawno temu, nad Wisłą żył zły czarodziej, który gardził wszystkimi stworzeniami, ale najbardziej na świecie nienawidził ptaków. Mieszkała w tej krainie również piękna Sawa, która właśnie ptaki kochała najmocniej. Pewnego razu stanęła w obronie skrzydlatych przyjaciół i czarodziej zamienił ją w syrenę. Nieopodal żył również rybak Wars, który na swej pierwszej wyprawie złowił Suma, darował mu jednak życie. W zamian dowiedział się od niego o zniewolonej dziewczynie. Wars musi pokonać potwora i oswobodzić Sawę.

Początek przedstawienia o godz. 17.00. W razie niepogody spektakl nieprzeniesiony zostanie do sali gimnastycznej przy ul. Czarnieckiego 8.

Wstęp na sztukę jest bezpłatny, ale po okazaniu wejściówki. A te będzie można odbierać w kilku miejscach w mieście: MDK przy Pocztowej 41, MDK przy Czapli przy Czarnieckiego 8 i w Chełmskim Ośrodku Informacji Turystycznej przy Lubelskiej 63.

Zapraszamy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama