REKLAMA
,
Zabił człowieka na drodze. Kto go zna?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Śmiertelnie potrącił mężczyznę i odjechał. Krasnostawscy policjanci są coraz bliżej ustalenia sprawcy. Znalezione elementy pojazdu i zapis z kamer monitoringu wskazują, że sprawca jechał samochodem marki Renault Master. Jego wizerunek zarejestrowały też kamery miejskiego monitoringu. Poznajesz go?

Reklama

Do zdarzenia doszło 5 maja, przed godziną 3:00, w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej 17. Z poczynionych dotychczas ustaleń wynika, iż prowadzącego rower mężczyznę potrącił samochód dostawczy. Kierujący odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Ujawnione na miejscu elementy pojazdu oraz zapis z kamer monitoringu wskazują, iż sprawca poruszał się samochodem marki Renault Master. Kabina kierowcy wraz z zamontowaną powyżej kabiną sypialną są koloru białego lub kremowego z charakterystycznym czarnym pasem. Przestrzeń ładunkowa ograniczona jest plandeką.

Ponadto na nagraniu jednej z kamer widoczna jest sylwetka kierowcy.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje dotyczące pojazdu widocznego na zdjęciach  proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 47 8133 210, bądź najbliższą jednostką Policji.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA