REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zabójca ukrywał się w Chełmie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Mężczyzna od pięciu lat unikał więzienia za zabójstwo. Policjanci namierzyli 26-latka w Chełmie, gdzie ukrywał się w wynajmowanym mieszkaniu. 

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób ustalili, że poszukiwany listem gończym za przestępstwo zabójstwa ukrywa się w wynajmowanym mieszkaniu w Chełmie.

Reklama

Do tragicznego zdarzenia doszło w 2016 roku w miejscowości Rogatka. Sześciu mężczyzn spożywało wspólnie alkohol w mieszkaniu jednego z nich. W trakcie libacji pięciu jej uczestników pobiło do nieprzytomności szóstego, a ciało porzucili w krzakach. Na skutek odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł. Czterej sprawcy przebywają już w więzieniu. Tylko 26-latek nie stawił się do Zakładu Karnego.

W czwartek (11 lutego) lubelscy i chełmscy kryminalni oraz funkcjonariusze z Dorohuska pojechali do Chełma, by potwierdzić własne ustalenia. Policjanci w mieszkaniu zatrzymali kompletnie zaskoczonego ich wizytą 26-latka z gminy Dubienka.

Poszukiwany 26-latek jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary 10 lat pozbawienia wolności.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Oj Karolek, odwet i pogarda zawsze do złego prowadzi, bez względu na to o kogo chodzi.

  No votes yet.
  Please wait...
 • A mogli zastrzelic podczas próby ucieczki i nie byłoby kosztów

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama