REKLAMA
,
Zabrodzie. Uderzył w rowerzystkę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do potrącenia rowerzystki doszło w Zabrodziu na drodze krajowej nr 82. Kierujący pojazdem ciężarowym podczas wyprzedzania uderzył w jadącą przed nim cyklistkę. 67-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Reklama

Włodawscy policjanci otrzymali w sobotę (13 marca) informację o zdarzeniu drogowym w Zabrodziu na drodze krajowej numer 82. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący samochodem ciężarowym marki Scania, 27-latek z Lublina, podczas wykonywania manewru wyprzedzania  uderzył w jadącą przed nim w tym samym kierunku rowerzystkę. 67-latka z gminy Urszulin z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego oraz apelują o wzmożoną ostrożność wobec niechronionych uczestników ruchu drogowego. Grupa to: piesi, rowerzyści, motorowerzyści i motocykliści; czyli wszyscy, którzy nie są chronieni karoserią, nie mają pasów bezpieczeństwa ani poduszek powietrznych. Pomimo tego, że są pełnoprawnymi uczestnikami ruchu, to w starciu z rozpędzonym pojazdem są całkowicie bezbronni, a wypadek z ich udziałem niesie za sobą poważne konsekwencje. 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA