REKLAMA
,
Zadzwoń do psychologa
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wydarzenia ostatnich tygodni to spore obciążenie dla psychiki każdego z nas. Warto w gorszych momentach skorzystać z pomocy psychologa. Podajemy listę.

Reklama

Rośnie liczba osób poddanych izolacji z powodu COVID-19, nadzorowi epidemiologicznemu i kwarantannie. To psychicznie wyjątkowo trudna sytuacja. Wojewoda Lubelski Lech Sprawka podjął więc działania na rzecz uruchomienia pomocy psychologicznej dla tych osób. Mogą z niej skorzystać także inni potrzebujący.

W działania włączyły się samorządy powiatowe, angażując pracowników podległych im jednostek, realizujących na co dzień zadania z zakresu interwencji kryzysowej, specjalistycznego poradnictwa, a także poradnie psychologiczno-pedagogiczne oraz Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Efekt – funkcjonujące w każdym powiecie telefony, pod którymi osoby potrzebujące wsparcia mogą uzyskać pomoc specjalistów. Baza telefonów jest aktualizowana na bieżąco.

Wojewoda Lubelski składa podziękowanie wszystkim za szybką odpowiedź na apel i podjęte dotychczas działania, będące wyrazem solidarnej postawy.

Podajemy listę ośrodków wsparcia psychologicznego w Chełmie i powiecie chełmskim. Pełną listę ośrodków na terenie woj. lubelskiego znajdziesz tutaj.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA