REKLAMA
,
Komenda Miejska Policji w Chełmie
Zaginął Jakub Mielniczuk
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmscy policjanci szukają 16-letniego Jakuba Mielniczuka z Rejowca Fabrycznego. Nastolatek wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił, nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego, bądź znają miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie.

Reklama


Zaginiony: Jakub Mielniczuk
wiek: 16 lat
zamieszkały: Rejowiec Fabryczny

Zaginiony we wtorek, 15 września, około godziny 20:30, wyszedł z miejsca zamieszkania i nie powrócił do domu. Nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 164 centymetry, szczupła budowa ciała, jasna karnacja, włosy krótkie koloru ciemny blond, bez zarostu. W dniu zaginięcia miał na sobie nierozpinaną bluzę bez kaptura koloru czarnego z napisem „TIW” na przedniej części, spodenki ortalionowe w kolorze zielonym, czapkę z daszkiem koloru czarnego, buty sportowe koloru niebieskiego, skarpetki typu stopki koloru białego. Zabrał ze sobą saszetkę koloru czarnego noszoną na ramieniu.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 47 813 1210 lub 112.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Chełm ma nowego skarbnika
Chełm ma nowego skarbnika
Błaszczuk opuścił PiS
Błaszczuk opuścił PiS
Sybiraków wreszcie przejezdna
Sybiraków wreszcie przejezdna
Niewiele unijnej kasy dla Chełma
Niewiele unijnej kasy dla Chełma
Półtorej godziny do Stołpia
Półtorej godziny do Stołpia
REKLAMA