REKLAMA
,
Zaginął Przemysław Czarnecki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Krasnostawscy policjanci poszukują zaginionego Przemysława Czarneckiego z miejscowości Tarzymiechy Drugie. Mężczyzna w ubiegły piątek wyszedł z pracy i do dziś nie powrócił. Policja prosi o pomoc.

Przemysław Czarnecki ma 28 lat i mieszka w miejscowości Tarzymiechy Drugie (gmina Izbica). Mężczyzna 7 lutego br., po godzinie 16:00, wyszedł z zakładu pracy przy ul. Kilińskiego w Zamościu i ślad po nim zaginął.

Reklama

Ubrany był w czarną kurtkę, buty ciemne typu ,,kamasze”, spodnie koloru ciemnego, niebieską czapkę zimową. Do dziś nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Rysopis zaginionego: wzrost 182 cm, średnia sylwetka, włosy ciemne krótkie, oczy brązowe, uszy przyległe, nos prostolinijny, na lewej nodze w okolicy kolana blizna pooperacyjna długości ok. 15 cm. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, buty ciemne typu ,,kamasze”, spodnie koloru ciemnego, niebieską czapkę zimową.

Dotychczas podjęte działania poszukiwawcze nie przyniosły skutku. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 112.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA