REKLAMA
,
AKTUALIZACJA. Zaginęła Agata Kozińska
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmscy policjanci szukają 15-letniej Agaty Kozińskiej. 16 stycznia dziewczyna wyszła z domu i dotychczas nie wróciła. Wszystkich, którzy widzieli zaginioną, bądź znają miejsce jej pobytu, policjanci proszą o kontakt z komendą w Chełmie lub nr 112.

Reklama

Dziewczyna ma 15 lat, zamieszkała: Siedliszcze (gmina Dubienka). 16 stycznia 2021 roku, około godziny 14;30,  wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Wzrost: 159 centymetrów, waga około 53 kg, średnia budowa ciała, nos prosty średni, włosy długości do ramion czarne, oczy zielone, uzębienie pełne.

Ubrana była w kurtkę zimową długości do bioder, czarną typu sztuczne futerko, spodnie dresowe szare lub beżowe, czarne buty sportowe. Zabrała ze sobą skóropodobną szarą torebkę damską na ramię, ze srebrnym łańcuszkiem.

Ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod numerem telefonu 47 813 12 10 lub 112.

AKTUALIZACJA 17.01., godz. 18.00

W niedzielę, 17 stycznia, późnym popołudniem policja poinformowała, że dziewczyna się odnalazła na terenie powiatu zamojskiego. Jest cała i zdrowa.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA