REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zaginęła Agnieszka Iwko
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

24 stycznia około godziny 16:00 35-letnia Agnieszka Iwko wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu. Nie nawiązała także kontaktu z najbliższymi. Jeżeli widziałeś zaginioną lub znasz miejsce jej pobytu prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie.

Agnieszka Iwko urodziła się w 1979 r. Mieszka w Pławanicach (gmina Kamień).  W dniu 24.01.2015r około godz. 16.00 wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu ani też nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

 Rysopis zaginionej: wzrost około 165cm, waga około 69 kg. Średniej budowy ciała, włosy długie proste koloru czarnego, oczy brązowe, twarz owalna, nos średni prosty, uszy normalne, uzębienie pełne.

Ubiór: W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę zimową pikowaną koloru czerwonego długości do bioder, spodnie jeans koloru granatowego, czapka zimowa koloru jasno szarego wykonana z lisa, buty kozaki długości do kolan koloru czarnego.

Znaki szczególne: blizna na prawej kostce.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 82 560 12 10 lub 997/112.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*