REKLAMA
,
Zaginęła Agnieszka Iwko
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

24 stycznia około godziny 16:00 35-letnia Agnieszka Iwko wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu. Nie nawiązała także kontaktu z najbliższymi. Jeżeli widziałeś zaginioną lub znasz miejsce jej pobytu prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie.

Reklama

Agnieszka Iwko urodziła się w 1979 r. Mieszka w Pławanicach (gmina Kamień).  W dniu 24.01.2015r około godz. 16.00 wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu ani też nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

 Rysopis zaginionej: wzrost około 165cm, waga około 69 kg. Średniej budowy ciała, włosy długie proste koloru czarnego, oczy brązowe, twarz owalna, nos średni prosty, uszy normalne, uzębienie pełne.

Ubiór: W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę zimową pikowaną koloru czerwonego długości do bioder, spodnie jeans koloru granatowego, czapka zimowa koloru jasno szarego wykonana z lisa, buty kozaki długości do kolan koloru czarnego.

Znaki szczególne: blizna na prawej kostce.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 82 560 12 10 lub 997/112.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA