REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zagłosuj na projekt młodych chełmianek!
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Projekt dwóch młodych chełmianek – Jagody Wojciechowskiej i Magdaleny Berezy dotarł do pierwszej dziesiątki najlepszych pomysłów na wykorzystanie funduszy europejskich w naszym regionie. Aby projekt okazał się zwycięski potrzebują waszych głosów!

Zagłosujesz klikając w ten LINK. – Wystarczy, że klikniesz głosuj, podasz swój adres email i potwierdzisz głosowanie na prywatnej poczcie.

Opis projektu:

“Będąc młodym człowiekiem przywiązuję uwagę co w moim mieście jest lub czego nie ma – głównie myślę o miejscach z których mogłabym korzystać. O miejscach przystosowanych i stworzonych dla ludzi młodych. Myślę tu również o osobach niepełnosprawnych, które swoją młodość muszą spędzać w domu. Mieszkam w małym mieście na wschodzie Polski. Mówi się że jest to Polska B. Spotykam się z niepełnosprawnymi ludźmi, zamkniętymi w czterech ścianach. Fundusze europejskie przeznaczyłabym właśnie na pomoc dla nich. Ludzie zdrowi mogą skorzystać z atrakcji w innych miastach, chorzy nie zawsze. Z funduszy można by było utworzyć kluby dostosowane do ludzi np. poruszających się na wózkach. Mogli by spędzać czas ze swoimi znajomymi. Przydałby się aquapark z darmowymi zajęciami właśnie dla osób chorych. Ciekawym rozwiązaniem byłby park rozrywki. Również posiadający przystosowania, pomoce dla osób niepełnosprawnych, np. kolejka górska do której może wsiąść osoba na wózku. Powinny być to miejsce przystosowane technicznie, ale również sprawdzone i zaakceptowane przez lekarzy. Myślę że wielu młodych ludzi byłoby wdzięcznych za coś takiego.”

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*