REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zagłosuj na swojego dzielnicowego
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

O tytuł będzie rywalizowało 27 dzielnicowych. W Komendzie Miejskiej Policji w Chełmie rozpoczęła się kolejna edycja plebiscytu na „Najbardziej rozpoznawalnego Dzielnicowego 2019 roku”. Głosujcie!

Reklama

Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi pod koniec roku. Tytuł najlepszego dzielnicowego otrzyma ten, na którego mieszkańcy oddadzą najwięcej głosów.

1 czerwca w Komendzie Miejskiej Policji w Chełmie rozpoczął się plebiscyt na „Najbardziej rozpoznawalnego Dzielnicowego 2019 roku”. Inicjatywa realizowana jest w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”.
Plebiscyt ma na celu wyłonienie najlepszego dzielnicowego 2019 roku w powiecie chełmskim, a zarazem wzmocnienie roli dzielnicowego w życiu lokalnej społeczności.

Przypomnijmy, że tytuł najlepszego dzielnicowego zdobył w minionym roku sierż. Paweł Burda – dzielnicowy osiedla Cementowni w Chełmie. W tym roku też stanął do rywalizacji.

Głosy na swojego kandydata można oddawać do 9 grudnia 2019 roku na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Chełmie www.powiat.chelm.pl i Urzędu Miasta Chełm www.chelm.pl, bądź bezpośrednio za pośrednictwem linku https://profitest.pl/s/24536/qRPhE3Zg

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama