REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zagraj z Orkiestrą
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Chcesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy? Chełmski sztab rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń wolontariuszy.

Każdy, kto myśli o wolontariacie podczas przyszłorocznego, 26. Finału Wiejskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, może już teraz zgłosić się do pracy. Zgłoszenia w Chełmie przyjmuje sklep Metro przy ulicy Pijarskiej. Zgłoszenie polega na wypełnieniu ankiety oraz pozowaniu do zdjęcia, które zostanie wklejone do legitymacji wolontariusza.

Przed podjęciem decyzji polecamy stronę Orkiestry i zapoznanie się z odpowiedziami na najczęściej rodzące się pytania w związku z akcją.

Przyszłoroczny finał WOŚ odbędzie się 14 stycznia 2018 r. Jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Neonatologia (dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami, wadami wrodzonymi oraz prawidłowym rozwojem dzieci w okresie noworodkowym) była celem finałów WOŚP już siedmiokrotnie. Dzięki temu na wszystkie oddziały noworodkowe w Polsce trafiło tysiące urządzeń medycznych, m.in. inkubatorów, stanowisk do resuscytacji noworodków, kardiomonitorów, za kwotę ponad 120 mln zł.  Swoją cegiełkę w tym przedsięwzięciu mają i chełmscy wolontariusze. Np. w trakcie ostatniego finału chełmski sztab zebrał ponad 54 tys. zł.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*