REKLAMA
,
Zagrajmy to jeszcze raz
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Po angielsku, po francusku… to tytuł koncertu, który przygotowali dla chełmskiej publiczności artyści z Młodzieżowego Dom Kultury. Kogo ominęła ta muzyczna uczta, będzie mógł w niej uczestniczyć 14 czerwca.

Reklama

Koncert Po angielsku, po francusku… bardzo spodobał się chełmskiej publiczności. W sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej artyści z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie zaproponowali najpierw przepiękne utwory z repertuaru Edith Piaf. Śpiewały Joanna Mielniczuk, Julia Zagoła i Dominika Jańczuk z zespołu Demex. Wokalistkom akompaniowali: Sławomir Piędzia (akordeon), Marian Skiba (kontrabas) oraz Sebastian Piędzia (instrumenty perkusyjne).

W drugiej części koncertu popularne i lubiane utwory z repertuaru zespołu Abba zaśpiewał cały zespół Demex w składzie: Joanna Mielniczuk, Julia Zagoła, Dominika Jańczuk, Amelia Wawruszak, Julia Kowalczuk, Julia Augustynek oraz Dominik Bożyk.

Zespołowi akompaniowali: Sławomir Piędzia – tym razem na instrumentach klawiszowych, Marian Skiba na fortepianie, Sebastian Piędzia – na perkusji, Marek Pukas na gitarze oraz Łukasz Żebrowski na gitarze basowej. Koncert przygotowali: muzyk i nauczyciel Marian Skiba oraz aktor i nauczyciel Mirosław Majewski.

Kogo ominął ten nastrojowy wieczór, spieszymy donieść, że będzie powtórka. Zespół Demex, wraz z chełmskimi muzykami, wystąpi ponownie z programem Po angielsku, po francusku… w piątek, 14 czerwca.
Koncert w Państwowej Szkole Muzycznej rozpocznie się o godz. 18. Bilety po 25 zł do kupienia w MDK (Pocztowa 41).

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA