REKLAMA
,
Zajrzyj do ciężarówki Orlenu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wielka czerwona ciężarówka stanie jutro na parkingu u zbiegu ulic Trubakowskiej i Szpitalnej w Chełmie. To akcja Orlenu #WspieramyPolskę. Sprawdź, o co chodzi?

Reklama

We wtorek, 7 lipca, w godz. 12:00-18:00, w Chełmie zaparkuje ciężarówka Orlenu. To akcja edukacyjna Fundacji Orlen i PKN Orlen pod hasłem #WspieramyPolskę. Chełm znalazł się wśród 50 miejsc w całym kraju, w których będą promowane polskie produkty i polscy producenci. Ciężarówka stanie na parkingu u zbiegu ulic Trubakowskiej i Szpitalnej.

To będzie wielki 21-metrowy pojazd, a w nim – oprócz rodzimych produktów – atrakcje o charakterze sportowym. Będzie można m.in. poczuć się jak Robert Kubica. Do dyspozycji odwiedzających będzie symulator Formuły 1, a także urządzenie do mierzenia swojego czasu reakcji tzw. refleksomierz.
Dodatkowo będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Kampania #WspieramyPolskę, którą przygotował koncern, ma wzmocnić postawy konsumenckie i zachęcić Polaków do świadomego wybierania produktów rodzimych firm. W ten sposób spółka wspiera polską gospodarkę. PKN Orlen od dwóch lat poszerza dostępność produktów wytwarzanych w Polsce. Aktualnie współpracuje z ponad 170 polskimi firmami, a ich produkty stanowią 85% asortymentu pozapaliwowego na stacjach koncernu w kraju.

Wybierając się do ciężarówki Orlenu, należy stosować się do zaleceń sanitarnych obowiązujących w związku z epidemią COVID-19.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA