REKLAMA
,
Zakręcie. Dachowali volkswagenem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kierowca volkswagena golfa nagle zjechał do rowu i dachował. 81-latek wraz z pasażerką zostali zabrani do szpitala. Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w Zakręciu w powiecie krasnostawskim.

Reklama

Policjanci i służby ratunkowe pracowali wczoraj (14 stycznia), po godzinie 14, na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Zakręcie.  Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do dachowania pojazdu osobowego. Na miejscu służby zastały przewróconego na dach volkswagena golfa.  

Autem podróżowali 81-letni kierowca oraz jego żona. Karetka zabrała oboje do szpitala na badania. Na szczęście nic poważnego im się nie stało. Policjanci ustalili, że mężczyzna był trzeźwy.

Na czas prowadzonych czynności na miejscu kolizji, na pasie jezdni w kierunku Lublina, ruch odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze ustalają przyczyny zdarzenia. Według relacji zgłaszającego, mógł się do niej przyczynić gwałtowny podmuch wiatru.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi oraz dostosowanie prędkości i techniki jazdy do panujących na drodze warunków.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA