REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zakręcie. Zderzyły się trzy osobówki
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint
 

Policjanci i służby ratownicze pracują na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej numer 17. Doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.

Funkcjonariusze pracują na miejscu zderzenia trzech samochodów osobowych w miejscowości Zakręcie (pow. Krasnystaw), na drodze krajowej numer 17. Na 138 kilometrze droga jest całkowicie zablokowana. Ruch kierowany jest objazdem przez miejscowość Stężyca.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letni kierowca saaba jadący w kierunku Lublina w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania samochodu marki Opel, uderzył w kierującą mitsubishi, która z posesji chciała włączyć się do ruchu. Następnie pojazd saab ,,rykoszetem” uderzył w opla. W wyniku zdarzenia do szpitala w Krasnymstawie w stanie przytomnym trafiła 57-letnia kierująca mitsubishi oraz 24-latek kierujący saabem.Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Funkcjonariusze zorganizowali objazd przez miejscowość Stężyca. Jedźcie ostrożnie!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*