REKLAMA
,
Załóż firmę we Włodawie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Włodawa od lat boryka się z największym bezrobociem w naszym regionie. Jednym z rozwiązań może być założenie własnej firmy. Tym bardziej, że są środki na wsparcie.

Reklama

Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński zaprasza przedsiębiorców z całego regionu włodawskiego, a także wszystkich mieszkańców zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu, do udziału w otwartej konferencji, która odbędzie się w czwartek 8 marca.

Podczas konferencji uczestnicy będą mogli uzyskać informacje m.in. o dostępnych narzędziach wsparcia finansowego dla przedsiębiorców oraz możliwościach uzyskania wparcia na doradztwo i szkolenia kadry. Informacji przedsiębiorcom udzielać będą przedstawiciele Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz firma, która realizuje program wsparcia rozwoju dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

W ramach spotkania zaplanowano również konsultacje indywidualne.

Organizatorami wydarzenia jest burmistrz miasta i Włodawska Rada Biznesu. Konferencja rozpocznie się w czwartek 8 marca br., o godz. 13,  w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie, ul. Piłsudskiego 41.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA