REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zamienili się miejscami, ale obaj byli po alkoholu
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Obaj byli nietrzeźwi. Ich podejrzaną jazdę zauważył inny kierowca, który powiadomił policjantów. Podczas krótkiego postoju zamienili się miejscami. Jeden z nich nigdy nie miał prawa jazdy.

Reklama

Zgłoszenie o dwóch nietrzeźwych mężczyznach kierujących jednym samochodem dyżurny komendy otrzymał w miniony weekend. Z relacji zgłaszającego 28-latka wynikało, że jadąc w kierunku Chełma zwrócił uwagę na samochód marki Volkswagen Passat. Jego kierowca miał problem z utrzymaniem kierunku jazdy. W pewnej chwili passat zatrzymał się na poboczu drogi, wysiadł z niego kierowca i zamienił się miejscami z pasażerem. Ruszyli w dalszą drogę.
28-latek jechał za nimi informując o tym policjantów i próbując uniemożliwić im dalszą jazdę.

Na ulicy Fabrycznej w Chełmie patrol ruchu drogowego skontrolował samochód. Jechali nim dwaj mieszkańcy gminy Kamień w wieku 30 i 41 lat. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obaj mieli ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy starszego z nich. Z kolei młodszy nigdy prawa jazdy nie miał.

Obaj usłyszeli już zarzuty. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, co najmniej 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów i poważne konsekwencje finansowe.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama