REKLAMA
,
Zamienili się miejscami, ale obaj byli po alkoholu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Obaj byli nietrzeźwi. Ich podejrzaną jazdę zauważył inny kierowca, który powiadomił policjantów. Podczas krótkiego postoju zamienili się miejscami. Jeden z nich nigdy nie miał prawa jazdy.

Reklama

Zgłoszenie o dwóch nietrzeźwych mężczyznach kierujących jednym samochodem dyżurny komendy otrzymał w miniony weekend. Z relacji zgłaszającego 28-latka wynikało, że jadąc w kierunku Chełma zwrócił uwagę na samochód marki Volkswagen Passat. Jego kierowca miał problem z utrzymaniem kierunku jazdy. W pewnej chwili passat zatrzymał się na poboczu drogi, wysiadł z niego kierowca i zamienił się miejscami z pasażerem. Ruszyli w dalszą drogę.
28-latek jechał za nimi informując o tym policjantów i próbując uniemożliwić im dalszą jazdę.

Na ulicy Fabrycznej w Chełmie patrol ruchu drogowego skontrolował samochód. Jechali nim dwaj mieszkańcy gminy Kamień w wieku 30 i 41 lat. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obaj mieli ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy starszego z nich. Z kolei młodszy nigdy prawa jazdy nie miał.

Obaj usłyszeli już zarzuty. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, co najmniej 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów i poważne konsekwencje finansowe.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA