REKLAMA
,
Zamkną skrzyżowanie Rejowiecka – Szpitalna
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Drogowcy wracają do pracy przy remoncie DK 12. Od 4 marca uważajcie na skrzyżowaniu ulic Rejowieckiej i Szpitalnej. Sprawdźcie, co się zmieni.

Reklama

Na najbliższy czwartek, 4 marca, wykonawca remontu DK 12 w granicach administracyjnych Chełma czyli firma Budimex zapowiada zmianę ruchu na ulicy Rejowieckiej.

Prace drogowe przeniosą się teraz na północną stronę drogi. Ruch samochodowy będzie odbywał się więc południową stroną ulicy, po jednym pasie w obu kierunkach.

Uwaga, największe zmiany szykują się w rejonie skrzyżowania z ul. Szpitalną. Na czas robót zostanie ono zamknięte. Sygnalizacja świetlna na tym skrzyżowaniu będzie działała w trybie awaryjnym. 

Nie będzie zatem można wjechać z Rejowieckiej w ulicę Szpitalną w kierunku ul. Wygon. Ruch w odwrotnym kierunku – ze Szpitalnej w Rejowiecką też będzie niemożliwy. Tak więc zmotoryzowanych czekają objazdy.

Dla samochodów osobowych objazd będzie się odbywał ulicami: Kochanowskiego, Curie-Skłodowskiej, Kraszewskiego lub Judyma,  Wygon i Ceramiczną. Ciężarówki będą kierowane na objazd ulicami Judyma, Wygon i Ceramiczną.

Uważajcie na siebie!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Fajnie,ruch w robocie,czy szybko i skutecznie?

  No votes yet.
  Please wait...
  • Fajnie, jak w kombajnie.
   Co dnia tamtędy muszę jeździć i powiem, że serce boli jak pomyślę o zawieszeniu mojego Horcha. Najgorsza sprawa z mostem na Uherce. Bardzo duży ciężki ruch powoduje non stop okropne wyrwy w tymczasowej nawierzchni przy dylatacjach mostu.

   No votes yet.
   Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA