REKLAMA
,
Zamordował żonę, a na ciele zostawił kwiaty
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W środę (19 lipca) ruszył proces Przemysława K. z Chełma. Mężczyzna jest oskarżony o brutalne zamordowanie żony. Nie przyznaje się do winy.

Przemysław K. to 43-letni inżynier budowlany. Do siedziby Sądu Okręgowego w Lublinie przyjechał karetką na sygnale i w asyście radiowozu. Z noszy został przeniesiony na wózek inwalidzki, na którym wjechał na salę rozpraw. Obrażenia podejrzanego, które powstały po jego próbie samobójczej są tak poważne, że w pozycji siedzącej może spędzić jedynie 1,5 godziny w ciągu doby. Wyjaśnienia w sądzie będzie składał pod stałą opieką lekarzy w pozycji leżącej.

Reklama

Na ciele zostawił bukiet kwiatów

Do zdarzenia doszło w lipcu ubiegłego roku. 43-latek i jego o rok młodsza żona Monika byli małżeństwem od dziewiętnastu lat. Według ustaleń śledczych nie był to szczęśliwy związek. Mężczyzna miał regularnie bić żonę, wyzywać ją i szantażować opublikowaniem około 4 tys. erotycznych zdjęć, które sam wykonał.

W połowie maja 2016 r. miał dowiedzieć się o romansie żony z kolegą z pracy. Monika postanowiła odejść od męża. Przemysław K. miał ją podstępem zwabić do mieszkania i zabić. Z ustaleń chełmskich prokuratorów wynika, że mężczyzna zadał żonie kilka ciosów nożem. Gdy przestała oddychać, na jej ciele ułożył bukiet z 19 róż – jednej czerwonej i 18 białych. Każda miała symbolizować rok małżeństwa. Potem próbował podciąć sobie żyły, a następnie wyskoczył z trzeciego pietra.

Mężczyzna nie przyznał się do winy. Twierdzi, że to żona wbiła sobie nóż w brzuch, kiedy doszło do szarpaniny. Proces Przemysława K. będzie toczył się za zamkniętymi drzwiami. Grozi mu dożywocie.

Napisz komentarz
 • kurde romantyk 🙂

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Kolejową można przejechać
  Kolejową można przejechać
  REKLAMA