REKLAMA
,
Zapaśnicze mistrzostwa w Chełmie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W uznaniu zasług chełmskich zapasów, Polski Związek Zapaśniczy przyznał MKS Cement Gryf Chełm organizację dwóch prestiżowych imprez. Będzie się działo 10 kwietnia!

Reklama

Już niebawem Chełm gościł będzie najlepsze zapaśniczki z terenu całego kraju. W hali MOSiR przy ul. Granicznej 2a rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Juniorów (18-20 lat) i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (20-23) w zapasach kobiet.

Wśród najlepszych zawodniczek wystartują medalistki Mistrzostw Świata i Europy, w tym m.in. Mistrzyni Świata Patrycja Gil. Nie zabraknie też reprezentantek miejscowego klubu Cement Gryf Chełm, które do boju poprowadzi ubiegłoroczna brązowa medalistka Mistrzostw Europy Anhelina Łysak.

Na podstawie wyników z chełmskich zawodów trenerzy kadr narodowych ustalą skład na zbliżające się Mistrzostw Europy Juniorek i w grupie młodzieżowej. Najlepsze zawodniczki nagrodzone zostaną medalami i nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez sponsorów.

Chełmskie zawody będą miał uroczystą oprawę z zachowaniem odpowiedniej ceremonii otwarcia i zakończenia oraz dekoracji medalistów. Zgodnie z obostrzeniami epidemicznymi, Mistrzostwa Polski przeprowadzone zostaną niestety bez udziału publiczności.

Partnerami krajowego czempionatu są Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Urząd Miasta Chełm i Polski Związek Zapaśniczy. Rywalizację najlepszych zawodniczek będzie można zobaczyć w Internecie na stronie sportzona.pl.

Organizatorzy zapraszają wszystkich sympatyków zapasów!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA