REKLAMA
,
Zapasy z Mikołajem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mikołajkowy Turniej dla najmłodszych adeptów zapasów w grupie dzieci i młodzików odbył się w hali MKS Cement­ Gryf Chełm. Oprócz walk zapaśniczych młodzi adepci rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych m.in przeciąganie liny, walka o piłkę i walka  sumo. W czasie trwania turnieju towarzyszyła sportowa rywalizacja , radość i pozytywne emocje. 

Reklama

 

Organizatorami Mikołajkowego Turnieju dla najmłodszych był Miejski Szkolny Związek Sportowy i MKS Cement­Gryf Chełm. W ceremonii dekoracji najlepszych zawodników i zawodniczek przewodniczył wiceprezes Polskiego Związku Zapaśniczego Mieczysław Czwaliński i mistrz świata i Europy Dariusz Jabłoński.Ciekawostką jest, że na zdjęciu na pierwszym miejscu stoi Bartłomiej Jabłoński syn mistrza świata i Europy, który kilkanaście lat temu stał na tym samym podium.

W poszczególnych wagach i grupach wiekowych na podium stawali:

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA DZIECI (CHŁOPCY):

• Kat. wagowa do 20 kg

I miejsce – Fedec Marcin (Zespół Szkół w Białopolu)

II miejsce – Buliński Antoni (Zespół Szkół w Białopolu)

III miejsce – Słomka Michał (NSP „RAZEM” w Chełmie)

• Kat. wagowa do 25 kg

I miejsce – Jabłoński Bartosz (ZSO nr 8 w Chełmie)

II miejsce – Kusiak Hubert (Zespół Szkół w Strupinie Dużym)

III miejsce – Nafalski Maciej (Zespół Szkół w Strupinie Dużym)

III miejsce – Paluch Antoni (Zespół Szkół w Strupinie Dużym)

• Kat. wagowa do 28 kg

I miejsce – Wójtowicz Adam (Zespół Szkół w Rudzie – Hucie)

II miejsce – Kowalczuk Adam (NSP „RAZEM” w Chełmie)

III miejsce – Sadowski Kacper (Zespół Szkół w Rudzie – Hucie)

III miejsce – Sitarz Kacper (Zespół Szkół w Strupinie Dużym)

V miejsce – Zalewski Michał (Zespół Szkół w Rudzie – Hucie)

• Kat. wagowa do 30 kg

I miejsce – Prończuk Mateusz (ZSO nr 7 w Chełmie)

II miejsce – Kaliński Krystian (SP nr 11 w Chełmie)

III miejsce – Kamiński Michał (Zespół Szkół w Białopolu)

III miejsce – Woźniak Michał (SP nr 8 w Chełmie)

V miejsce – Łochnicki Mateusz (Zespół Szkół w Strupinie Dużym)

VI miejsce – Tomaszewski Krystian (NSP „ARKA” w Chełmie)

• Kat. wagowa do 34 kg

I miejsce – Kazanowski Wiktor (SP nr 10 w Chełmie)

II miejsce – Piasecki Olaf (SP nr 3 w Chełmie)

III miejsce – Gajos Olaf (ZSO nr 7 w Chełmie)

III miejsce – Więckiewicz Jakub (NSP „RAZEM” w Chełmie)

V miejsce – Kotowski Mateusz (NSP „RAZEM” w Chełmie)

• Kat. wagowa do 37 kg

I miejsce – Malecha Krystian (ZSO nr 8 w Chełmie)

II miejsce – Kowalczuk Michał (NSP „RAZEM” w Chełmie)

III miejsce – Gałęza Kacper (NSP „RAZEM” w Chełmie)

III miejsce – Krawczyński Michał (SP nr 10 w Chełmie)

• Kat. wagowa do 39 kg

I miejsce – Truszkowski Szymon (ZSO nr 8 w Chełmie)

II miejsce – Wawrzyniak Jakub (NSP „RAZEM” w Chełmie)

III miejsce – Nowak Dawid (NSP „RAZEM” w Chełmie)

III miejsce – Skóra Eryk (SP nr 2 w Chełmie)

V miejsce – Gajos Oskar (ZSO nr 7 w Chełmie)

VI miejsce – Kuc Emil (ZSO nr 7 w Chełmie)

• Kat. wagowa do 41 kg

I miejsce – Wolnicki Daniel (Zespół Szkół w Strupinie Dużym)

II miejsce – Sadlej Kacper (Zespół Szkół w Strachosławiu)

III miejsce – Mamczarz Szymon (NSP nr 2 Akademia Małego Księcia w

III miejsce – Pietrzak Miłosz (Zespół Szkół w Strupinie Dużym)

• Kat. wagowa do 43 kg

I miejsce – Bataliński Marcin (ZSO nr 7 w Chełmie)

II miejsce – Deneka Michał (Zespół Szkół w Rudzie – Hucie)

III miejsce – Słoboda Kacper (NSP „RAZEM” w Chełmie)

III miejsce – Kamiński Arkadiusz (SP nr 10 w Chełmie)

• Kat. wagowa do 45 kg

I miejsce – Szymański Daniel (SP nr 3 w Chełmie)

II miejsce – Szwalikowski Bartłomiej (Zespół Szkół w Rudzie – Hucie)

III miejsce – Hutyra Kacper (SP nr 3 w Chełmie)

III miejsce – Gajos Oliwier (ZSO nr 7 w Chełmie)

• Kat. wagowa do 47 kg

I miejsce – Ćwir Jarosław (ZSO nr 7 w Chełmie)

II miejsce – Brzóska Erwin (SP nr 10 w Chełmie)

III miejsce – Zawistowski Jakub (ZSO nr 8 w Chełmie)

III miejsce – Stelmaszczuk Tomasz (NSP nr2 Akademia Małego Księcia w

V miejsce – Kuchta Michał (Zespół Szkół w Rudzie – Hucie)

• Kat. wagowa do 50 kg

I miejsce – Twardzik Artur (Zespół Szkół w Białopolu)

II miejsce – Kozak Miłosz (Zespół Szkół Społecznych w Chełmie)

III miejsce – Oborski Jakub (ZSO nr 8 w Chełmie)

• Kat. wagowa do 55 kg

I miejsce – Zeniuk Kacper (SP nr 10 w Chełmie)

II miejsce – Fedec Michał (Zespół Szkół w Białopolu)

III miejsce – Kliś Krzysztof (SP nr 3 w Chełmie)

• Kat. wagowa do 70 kg

I miejsce – Zalewski Szymon (SP nr 10 w Chełmie)

II miejsce – Raczek Jakub (SP nr 10 w Chełmie)

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA MŁODZICY:

• Kat. wagowa do 32 kg

I miejsce – Kochoń Szymon (Zespół Szkół w Rudzie – Hucie)

II miejsce – Biskupski Sławomir (SP nr 3 w Chełmie)

• Kat. wagowa do 35 kg

I miejsce – Gilowski Karol (Zespół Szkół w Rudzie – Hucie)

II miejsce – Kamiński Bartosz (SP nr 3 w Chełmie)

III miejsce – Lodowski Dawid (Zespół Szkół w Rudzie – Hucie)

• Kat. wagowa do 38 kg

I miejsce – Hałaj Marcin (Publiczne Gimnazjum w Sielcu)

II miejsce – Szumiło Mateusz (Zespół Szkół w Strupinie Dużym)

III miejsce – Krzyżanowski Łukasz (SP nr 2 w Chełmie)

• Kat. wagowa do 42 kg

I miejsce – Czwaliński Michał (ZSO nr 8 w Chełmie)

II miejsce – Korniszuk Kamil (ZSO nr 1 w Chełmie)

III miejsce – Palestrant Sebastian (ZSO nr 7 w Chełmie)

• Kat. wagowa do 53 kg

I miejsce – Nowaczewski Rafał (Zespół Szkół w Białopolu)

II miejsce – Chromik Eryk (NSP nr 2 Akademia Małego Księcia w

• Kat. wagowa do 73 kg

I miejsce – Grabowiecki Jakub (Zespół Szkół w Stołpiu)

II miejsce – Misiec Mateusz (ZSO nr 7 w Chełmie)

• Kat. wagowa do 85 kg

I miejsce – Szymonowicz Szymon (ZSO nr 1 w Chełmie)

II miejsce – Fedec Łukasz (Zespół Szkół w Białopolu)

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA DZIECI (DZIEWCZĄT):

• Kat. wagowa do 22 kg

I miejsce – Kamela Wiktoria (Zespół Szkół w Wierzbicy)

II miejsce – Dowierciał Kornelia (Zespół Szkół w Białopolu)

III miejsce – Rząd Natalia (Zespół Szkół w Białopolu)

• Kat. wagowa do 25 kg

I miejsce – Gorczyca Natalia (Zespół Szkół w Wierzbicy)

II miejsce – Domańska Roksana (Zespół Szkół w Białopolu)

• Kat. wagowa do 31 kg

I miejsce – Pudełko Kinga (Zespół Szkół w Wierzbicy)

II miejsce – Wronka Aleksandra (Zespół Szkół w Wierzbicy)

III miejsce – Tarnowska Zofia (Zespół Szkół w Białopolu)

III miejsce – Ilasz Olga (Zespół Szkół w Białopolu)

V miejsce – Rząd Alicja (Zespół Szkół w Białopolu)

• Kat. wagowa do 35 kg

I miejsce – Niedźwiecka Kamila (Zespół Szkół w Wierzbicy)

II miejsce – Wójtowicz Klaudia (NSP „RAZEM” w Chełmie)

III miejsce – Garczyńska Beata (Zespół Szkół w Białopolu)

III miejsce – Nowak Agnieszka (NSP „RAZEM” w Chełmie)

V miejsce – Socha Julia (Zespół Szkół w Strupinie Dużym)

• Kat. wagowa do 38 kg

I miejsce – Borysiuk Klaudia (Zespół Szkół w Rudzie – Hucie)

II miejsce – Dubij Karolina (Zespół Szkół w Rudzie – Hucie)

III miejsce – Prończuk Ewelina (ZSO nr 7 w Chełmie)

• Kat. wagowa do 42 kg

I miejsce – Wójtowicz Alicja (Zespół Szkół w Rudzie – Hucie)

II miejsce – Gałus Paulina (Zespół Szkół w Rudzie – Hucie)

III miejsce – Gajuk Emilia (Zespół Szkół w Strupinie Dużym)

III miejsce – Wdowicz Natalia (Zespół Szkół w Wierzbicy)

• Kat. wagowa do 44 kg

I miejsce – Filipczuk Aleksandra (SP nr 2 w Chełmie)

II miejsce – Nowak Klaudia (NSP „RAZEM” w Chełmie)

III miejsce – Kielan Rozalia (Zespół Szkół w Białopolu)

III miejsce – Brzózka Nikola (SP nr 10 w Chełmie)

• Kat. wagowa do 70 kg

I miejsce – Madej Kamila (Zespół Szkół w Białopolu)

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA