REKLAMA
,
Zapisz dziecko do Chełmskich Niedźwiadków
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Rodzice dzieci w wieku od 20 tygodnia życia do 3 lat mogą je zapisywać do Miejskiego Żłobka Chełmskie Niedźwiadki. Placówka czeka na nowych podopiecznych do końca stycznia.

Reklama
W styczniu w żłobku powstały dwie nowe grupy. Czekają na nie atrakcyjne i nowocześnie urządzone sale. Placówka została przystosowana także do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami, między innymi przez odpowiednio wyposażone łazienki oraz windę, a dodatkowo do dyspozycji maluszków będą dwie bogato zaprojektowane sale sensoryczne.
Poza tym podopieczni mogą liczyć na ciepłą atmosferę, smaczne i zdrowe posiłki, ciekawe zabawy oraz kreatywne zajęcia przygotowane przez wykwalifikowanych opiekunów i pedagogów.
Nowe miejsca opieki zostały utworzone w zaadaptowanym na tę potrzebę budynku dawnej Szkoły Podstawowej nr 11, w której dziś mieści się żłobek Chełmskie Niedźwiadki. Prace kosztowały ponad 2 mln zł, z czego przeszło 1,5 mln zł to dofinansowanie z programu Maluch Plus.
Zainteresowani zapisaniem dziecka do Chełmskich Niedźwiadków mają na to czas do końca stycznia br. W tym celu trzeba wypełnić Kartę zgłoszeniową. Dokument można też dostać w sekretariacie żłobka przy ul. Wolności 20, w godz. od 7:00 do 15:00. Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 82 564-39-84.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA