REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zapisz się do Akademii Bezpieczeństwa
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Wniosek Automobilklubu Chełmskiego skierowany do FIO został po raz drugi z rzędu pozytywnie zweryfikowany! To oznacza, że ponownie rusza  „Chełmska Akademia Bezpieczeństwa Drogowego”. 

W ramach projektu  do grudnia br. odbędzie się wiele różnorodnych działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach. Jednym z pierwszych zamierzeń tego projektu będzie Szkoła Doskonalenia Techniki Jazdy Motocyklem, która rozpocznie się w niedzielę 17 maja o godz. 13.00 w siedzibie WORD w Chełmie. Szkolenie praktyczne i teoretyczne poprowadzi instruktor Tomasz Krawczyk. – Kierujemy jest dla motocyklistów, a nie dla motocykli – dlatego nie jest ważne jakim motocyklem się przyjedzie, a liczy się to ile ze szkolenia będzie mógł skorzystać kierowca – dodaje Grzegorz Gorczyca.

Szkolenie będzie bezpłatne, a kursanci mogą dodatkowo liczyć na przydatne upominki. Jednak uwaga: liczba uczestników jest ograniczona, a chętni proszeni są o zgłaszanie się pod numer telefonu 502 342 117 w godz. 16.00-22.00 lub poprzez pocztę elektroniczną akchelmski@hoga.pl.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*